Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehetek rosszul?

Mitől lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
Hetek óta fáj a hasam, erősen görcsöl időnként. Tegnap azonban rosszul lettem, szédültem, hánytam, rázott a hideg, hideg veríték vert ki rajtam. Nem tudom mitől lehet és hogy tudnék megszabadulni tőle. Egy méregtelenítő kúra vajon segíthet?

2017. júl. 23. 13:20
 1/6 enes ***** válasza:
51%
Az orvos segíthet.
2017. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Méregtelenítő kúra? A májad eleget méregtelenít, nem kellenek ezek a divatos kúrák. Egy hasi UH annál inkább.

Hol fáj a hasad? Véletlenül nem jobb bordaív alatt? Én epekövességre gondolnék elsősorban, ezért javaslom a hasi UH-t.

2017. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
leginkább a köldököm közelében, pont középen, de változó. Ha eszem utána kezd el fájni vagy ha alkoholost iszom.
2017. júl. 23. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mielőbb, vérvétel, hasi ultrahang és persze vizsgálat is kellene.
2017. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Rágcsálj porcsint, csinálj tojáskúrát, és figyelj oda a sóra! Ha az epéddel van probléma, a porcsin epekövet tör, a tojás erősíti az epekiválasztást. De ha a beleid görcsölnek, akkor már rögökben áll bent a kálisó.
2017. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen epekövet törő cuccokat ne nagyon rágcsálj addig még nem tudod mekkora köved van (ha egyáltalán van) mert akkora epegörcsöt csinál, hogy csak na.

Tapasztalatból beszélek. Én egy ilyen hasznos tanács után kerültem kórházba, mert olyan epegörcsöm lett hogy a karom nem bírtam megemelni annyira a lapockámba sugárzott.

2017. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!