Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan akinek fáj a hasa a...

Van olyan akinek fáj a hasa a Nestea-tól?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megfigyeltem,hogy az utóbbi időben ha nestea terméket fogyasztok, akkor elkezd fájni a gyomrom tőle. Azóta nyilván nem is iszok ilyet, arra lennék kíváncsi hogy mi lehet benne amire esetleg érzékeny vagyok, és hogy valaki tapasztalt-e már hasonlót? Érdemes ezzel orvoshoz fordulni, lehet hogy valamit nem bír a szervezetem?
2017. júl. 25. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Ezekben a cukros löttyökben minden van siman lehet h neked nem tesz jót. Nem kell feltétlwn dokihoz menni csak ha a lrobléma továbbra is fennál miután elhagytad a nesteat
2017. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pontos összetételét nem ismerem a Nestea-nak, mert csak egyszer ittam, de iszonyatosan rossz volt. Ezekben az "üdítő"italokban rengeteg cukor/glükózszirup és citromsav szokott lenni, mindkettőtől fájhat a gyomrod. Szerintem ilyesmivel nem érdemes orvoshoz menni, ha szomjas vagy, igyál vizet.
2017. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott, de a legtöbb üdítőtől, gyümölcslétől amúgy is ég a gyomrom.
2017. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!