Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem ürül ki rendesen a...

Miért nem ürül ki rendesen a vastagbél?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

lassan egy éve olyan problémával küzdöm, hogy székletürítés után, mikor nem erőlködve nyomok rá, úgy érzem marad még vastagbelem végében széklet. Ilyenkor sokszor rá szoktam erőből is nyomni és még jön ki ilyen vékonyabb ürülék. Van hogy ezután is azt érzem, hogy még marad bent, és ilyenkor előfordul, hogy még 2-3 alkalommal ráerőlködöm és még mindig jön nagyon apró... Mitől lehet ez? Lehet vastagbél daganat is? :(


A táplálkozásom rendben van, rostban gazdagon étkezem és sportolok is heti 5 alkalommal.


Köszönöm előre is a segítségeteket!


32/F



2017. aug. 3. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem maradhatna bent még egy fél napig?
2017. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Levegő kilégzésmél is megkéred a szpmszédod, hogy ugráljon a mellkasodon?
2017. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most mi a tököt kell gyúnyolódni? Normális stílusban kérdeztem mitől lehet ez az érzés, hogy nem rendesen ürült ki a végbél...
2017. aug. 3. 22:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Nehogy dokitól kérdezd!
2017. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Idő amíg eljutok orvoshoz.
2017. aug. 4. 00:04
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Barátnőm is teljesen kiakadt, hogy vettem egy beöntőkészletet, azt hitte neki vettem, pedig magamnak ;)
2017. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ennyi, egészségedre! :D
2017. aug. 4. 20:58
 8/13 anonim válasza:
Nem lehet, hogy hímvessző-maradék van a vastagbeledben?
2017. aug. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem te vagyok, tudod mindenki magából indul ki. :D
2017. aug. 6. 02:30
 10/13 levédy válasza:
Nem értem miért olyan vicces ez egyeseknek. Nekem is ilyen problémám van. Azért nem maradhat bent még egy fél napig, mert irritálja az embert nincs komfortérzete. Sajnos tanácsot adni nem tudok.Nekem IBS-em van, azért is olvasgatok itt.
2020. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!