Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kávézás szerintetek?

Kávézás szerintetek?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja nem ittam egyetlen kávét se, mivel régebben nagyon sokat, akár napi 6-7 kávét is megtudtam inni. Azóta zöld teát iszok és elég jól el vagyok vele, viszont annyira nem hatásos mint a kávé.


Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy edzés előtt, afféle pörgetőként fogyasztható lehet úgy a kávé, hogy ne okozzon függőséget? Megéri úgy inni, hogy reggelente nem iszom, csak amikor tényleg nagyon szükségem van rá, nem is minden nap, csak amikor fáradtság tör rám egy-egy edzés előtt.


Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Lehetséges csak afféle alkalmi fogyasztónak megmaradni, vagy folyamatosan többet és többet fogok kívánni belőle?



2017. aug. 3. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy visszafogsz szokni rá, én azt is eltudom képzelni, hogy már nem is fog jól esni, vagy nem fog olyan jól esni, mint akkoriban. Én viszont a kávé helyett - főleg edzés előtt - sokkal jobb dolgot ajánlok: zöldség - gyümölcs! Smoothie-ként nagyon finomak tudnak lenni, és nagyon hatásosak is! Legalábbis nálam beváltak, jobban, mint a kávé :) Én is nagyon sokat ittam kávéból, egy idő után viszont azt vettem észre, hogy nem érzem magam jól, sokkal fáradtabb voltam. Ekkor tettem le a kávét, és tértem át a zöldségekre, gyümölcsökre. :)
2017. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2017. aug. 3. 19:26
 3/3 anonim válasza:
Az alma több energiát ad, mint a kávé, reggel egy alma jobb, egészségesebb. De szerintem az lenne a legnormálisabb, ha tényleg kávéra vágysz, hogy reggel és délben.
2017. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!