Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek hol érdemes...

Residualcosts kérdése:

Szerintetek hol érdemes kalória szükségletet megnézni?

Figyelt kérdés
Az egyik oldal 1490-et ír (úgy hogy egy alma 100 kcal-t taratlmaz? ), a másik (egy testépítő oldal, ahol be lehet írni naponta a tevékenységeket részetesen, ) 1700-at. Az egyik orvosi oldal, ahova ülőmunkát írtam be,1200-at hozott ki, holott a másik oldal szerint ez akkor van, ha egész nap alszom. Tiszta agyrém ez.

2017. aug. 11. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Belovod 1600-ra, aztán megnézed két hét alatt mennyit fogytal, ha többet mint kellene akkor kevés.. stb...
2017. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak kitapasztalni lehet, ezt nem lehet megmondani, ha pontosan tudod a testzsírszázalékodat és a mozgásod kalóriaégetését (amit nem fogsz tudni sosem), akkor sem.

Az anyagcserénk bámulatosan szór. Csak mert valaki akkora, mint te, plusz 20 kiló izom az ehhez szükséges edzéssel, még nem jelenti azt, hogy többet igényel, mint te. Ennyit tesz az egyéni tényező.

Megtippeled, belövöd az ételmennyiséget s kitapasztalod, mi történik. Máshogy nem lehet.


1200 kcal ülőmunka mellett elég hihetetlen, nem nagy a realitása, hacsak nem 130 centis vagy és 40 kiló vagy mit tudom én. Még lassú anyagcserénél is elég durva.

2017. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!