Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » El fogok ájulni ha nem eszek ma?

El fogok ájulni ha nem eszek ma?

Figyelt kérdés

Idegesseg miatt egy falat se megy le a torkomon. Pultoskent dolgozok egy kavezoban , amikor nincs vendég akkor ülhetek. Tudok ragcsalni ropit pl meg inni is iszok sokat. Az ilyen nálam csak 1-2 napig szokott tartani de addig képtelen vagyok normálisan enni. Így ki fogom húzni a napot ? Nem akarok összeesni

20/L


2017. aug. 16. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit ellentmondasos lett amit írtam. Pár falatot le tudok eroltetni
2017. aug. 16. 11:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy cukorbeteg, nem. Az ember hetekig is kibirja elelem nelkul. Ugy meg ha meg viszel is be nemi kaloriat, plane tovabb.
2017. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Chipset, ropit, csokit egyél.

Valami legyen a gyomrodban mindig, mert különben a gyomorsav megkezdi a gyomrodat.

2017. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs valami bajod vagy nem vagy érzékeny, nem esel össze. Én böjtöltem 4,5 napig és szinte nem ettem 11 napig, semmi bajom nem volt. De vannak érzékenyebbek. S nem vagyunk gépek sem. Egyszer akkor szédültem meg, amikor 1300 kcalt ettem már második nap s gyalogoltam, a nullkalóriát jobban tűröm egy ideig :D


De te még rágcsálni is tudsz, nem hinném, hogy gond lesz.

Sokan vagyunk, akik néha estig nem eszünk, persze van, aki kikészül ugyanettől, de inkább ideges és éhes lesz, esetleg gyönge egy erősebb fizikai munkához...

2017. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!