Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni, hogy...

Hogyan tudnék hízni, hogy alig ehetek?

Figyelt kérdés

169 centi vagyok, és már 48 kiló. Egy hete csak levest eszek.

Fájt a fogam, akkor még csak-csak lement valami szilárd is (bár utolsó három napban már az sem), aztán kiműtötték kettő fogamat, és most csak pépes dolgokat ehetek.


Viszont nagyon nem tetszik, ahogy kinézek, és erőm sincs de legalább egy hétig még nem ehetek semmi szilárdabbat, sem joghurtot sem sajtokat.


De a leves, meg a krumplipüré (tej nélkül, natürlich) NEM ad elég kalóriát, főleg, hogy egy óra, mire elnyammogom.



2017. aug. 18. 11:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja, igen, rizst, kenyeret, kekszet, magvakat nem lehet enni, sem tejszínt, tejfölt, és hasonlókat.


Most kezdjem el kanalazni a vajat meg sertészsírt magában, hogy hízzak? Elkeserítő, sírnom kell, ha a tükörbe nézek.

2017. aug. 18. 11:19
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sárgarépa pürét ettem, banánpürét kakaóporral keverve, darált kekszet vízbe áztatva, májkrémet.
2017. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írassál fel Nutridrink-et magadnak. Oszd 2 felé, és naponta igyál meg 1 dobozzal szép lassan.
2017. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Attól hányok. Egyszer megkóstoltam (idősebb öcsémnek írták fel) hát úgy minden jött vele vissza.

De neki is, a fiatalabb öcsém itta meg végül.


A banántól rosszul vagyok, de az almapürés babapiskóta nem rossz ötlet.

Vagy mandulatejbe áztatom jobb híján.

2017. aug. 18. 11:48
 5/13 A kérdező kommentje:

A májkrémes ötletet köszi, az tetszik, eszembe nem jutott volna - és szeretem is.


Amit tudok, persze turmixolok, de a tej meg a sajt nagyon hiányoznak :(

2017. aug. 18. 11:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Én meginnék egy csomó lágytojást, esetleg egy kis folyékony zsiradékkal elkeverve, percek alatt bemenne sok kalória... Mondjuk én szeretem a darált földimogyorót is egész kevés zsírral keverve, amitől kenhető lesz... De ez lehet, hogy csak a nagy zsírkedvelőknek jó, a párom sem eszi meg. Hasonló típusú a diós vaj. Vagy csak maga a vaj, de azt is csak hardcore ketósok szokták elnyalni magában.


De persze cukrosan is könnyű megoldani a folyékony kalóriabevitelt, gyümölcsturmixszal. Abba is mehet némi tojás, de akár kevés dió is, szerintem remekül megy hozzá.

Most érik pl. a körte, a vilmosunk szinte szétolvad a szájban, oly lágy és leves... Azt turmixolni se kéne,ahogy a puha, érett banánt sem. A pépes banán kakaóval elkeverve a legegyszerűbb csokipuding...


S a levesek is lehetnek tartalmasabbak, bár azért nem egyszerű a dolog. Az se baj, ha nem krémleves, az lesz belőle, ha összeturmixolod... Krémbableves? :D


Vannak igen puha pástétomok, azokat is eheted. Nekem pl. van harcsapástétomom, finom, seperc alatt bemegy, nagyon zsíros és kicsi fehérje is van benne, mert a fele hal.


Ezek csak az első ötleteim, biztos lenne még. Ja igen, csokiszósz, édes krémek...

2017. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Látom, írtam pár dolgot, ami neked nem opció, nem baj, maradt elég.


Egy hét nem a világ, annál jobb lesz majd utána sajtot enned :) Van mit enned, ez azért értékelendő.

2017. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kihasználnám hogy most ilyen vékony vagyok, és mikor már ehetek rendesen híznék egy kicsit és elkezdenék sportolni. Nem azt mondom, hogy mindenkinek muszáj éjjel-nappal sportolni, csak egész jó alapról indulsz, és jobban fog kinézni, ha nemcsak x kiló zsír van rajtad a hízástól, hanem egy kis izom is.
2017. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem örülök neki, mert undorítóan nézek ki, és még legalább 3 kiló le fog rólam menni, ha nem több, mire talán ehetek normálisan - kedden kontroll, addig maximum turmixok. :(


Vszeg nézek mogyoróvajat (sós), köszi az ötletet, teljesen kézenfekvő, aztán kanalazgatom jobb híján, most már tejcsokit olvasztottam nasinak, mint a csokikrémnek szoktam...


Komolyan, ha végre összeforr normálisabban a seb, beülök az első cukrászdába, vagy wurstoshoz...

A fogyás is rossz, meg az állandó éhségérzet :/ Meh.


Köszönöm az ötleteket, lesz legalább pár napra kajcsim.

2017. aug. 18. 13:11
 10/13 A kérdező kommentje:

Jaj, egyébként ha lesz energiám, akkor persze, hogy sportolok.

Rendszeresen mozogtam eddig is, azzal nem volt baj, szóval nem plötyi voltam 55-56 kilósan sem, csak sajna eszméletlen gyorsan fogyok, ha nem tudok normálisan enni.

2017. aug. 18. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!