Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen teafajtákat fogyaszthat...

Milyen teafajtákat fogyaszthatok napi rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Csak szálas teát iszok és érdekelne egészségi szempontból, hogy mik férnek bele napi szinten? Tehát mi az amit nem tudok túladagolni hosszabb távon? Bármilyen válasz / vélemény érdekel!

2017. aug. 20. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem írtad le, hogy mennyit. Mert 1 csészétől egyiktől sem lesz bajod, 10 liter meg megöl bármelyikből. :)
2017. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na ezen én is gondolkodtam mikor kitettem a kérdést 😀 mondjuk 4-5 teáskanál fű/nap. Az nem tudom hány gramm de valami ekkora mennyiségre gondolok. Reggel 2-3 tsk meg délután vagy estefelé.
2017. aug. 20. 09:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kb napi 1,5 liter earl grey teát iszok, nem azt mondom hogy ekkora mennyiségben egészséges a tea, de én szeretem.
2017. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Ez kb 4 teáskanál fű/nap.
2017. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rá kell keresni neten arra,amelyikre kíváncsi vagy.Mindegyiknél fel van tüntetve,hogy hány hétig lehet inni folyamatosan,de olyan is van,amelyiket csak heti 1-2-szer javasolják.Azt is leírják,hogy hogyan kell elkészíteni.
2017. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-5 teáskanál fű/nap... az ég világon semmi bajod nem lesz. Japán már kihalt volna, ha ártana ekkora mennyiség.
2017. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Zöld tea, csipkebogyó pl., de itt mindent megtalálsz:

[link]

2017. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ekkora mennyiségnél fel se merül bennem, hogy gond lenne bármelyik.
2017. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

zöld tea, rooibos, bodzavirág, citromfű, levendula

de ha veszel egy teát, és a neten rákeresel, akkor valamelyik oldalon mindig megtalálod, hogy meddig lehet inni, kell-e szünetet tartani, van-e mellékhatása stb.

2017. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!