Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az alábbi ételek (mennyire)...

Az alábbi ételek (mennyire) hizlalnak: műzli, puffasztott rizs, kenyér?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, mert már rengeteg fórumot átnéztem, és mindenhol mást olvasok.. Az tény, hogy a kenyér hizlal, de ha naponta megeszek 2 szeletet, lenne belőle kisebb baj? Egyébként nem vagyok túlsúlyos (43kg, egy deka fölösleg nincs rajtam) , viszont zavar hogy arcban "tömöttebnek" nézek ki. Lehetőleg normális személyek írjonak!!!!
2017. aug. 23. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan étel NINCS, ami hízlal!


Amíg kalóriaminuszban vagy, addig fogysz, kalóriaplusz esetén meg hízol.


Amíg nem léped túl a napi kcal-keretet, addig ehetsz bármit.

2017. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2017. aug. 23. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ugyanannyi kalóriát viszel be fehér kenyérből mint a felsorolt cuccokból, akkor mindegy, melyiket eszed. A puffasztott rizs ugyanúgy egy gyors felszívódású szénhidrát, nincs nagy különbség a kenyér és közte. A megfelelő műzlik kicsit talán lassabban szívódnak fel, több rostot tartalmaznak és jobban telítenek.

43 kg-os súllyal viszont nem igazán kéne diétáznod. Az arcod valószínűleg genetikailag olyan, amilyen. Senki sem tökéletes. Fogadd el magad így!

2017. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek hízlaló ételek, csak hízlaló mennyiségek.
2017. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!