Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek hogy hízni tudjak?

Mit tegyek hogy hízni tudjak?

Figyelt kérdés
Most lábalok ki egy hasmenéses betegségből,és ezalatt a 3 nap alatt fogytam 2 kilót.Ami nem lenne nagy szám,de én egy 14 éves,168 centi magas,45 kilós lány vagyok/voltam.És sajnos nagyon meglátszik rajtam..Nagyon nehezen tornáztam fel azt a 45 kilót is,és viszonylag arányosan is oszlott el rajtam,szóval minden jó volt.De most emiatt a betegség miatt,soványabb is lettem,ami meglátszik,az arcom sápadtabb/beesetebb.És most megyek majd gimnáziumba is,ahol nagyon félek hogy ki fognak emiatt gúnyolni..Amúgy genetikailag vagyok ilyen vékony,és nehezen "hízandó" de nem tudok mit tenni,muszáj lesz most már tényleg híznom,mert utálom magam..Pedig nagyon sokat eszem alapjáraton,van hogy egy egész pizzát képes vagyok megenni ebédre,és még utána valamit..De főleg most a betegség miatt nem ettem semmit.Ha valakinek van valami tippje kérem írja meg,előre is köszönöm.

2017. aug. 29. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél többet, mint amit elégetsz.
2017. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem vagyunk olajkályha.

még az is benne lehet a pakliban hogy pajzsmirigytúlműködésed van

2017. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fehér kenyér szalonnával, zsíros levesek, főzelék hússal,édes sütemények
2017. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!