Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 7-8 után érek be a kollégiumba...

7-8 után érek be a kollégiumba ilyenkor általában nasizok valamit, de nem szeretnék minden éjjel zabálni lefekvés előtt, általában ilyenkor vacsizok is. Mit ehetnék ami aztán nem megy hasra?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Rágcsálj répát vagy igyál egy teát.
2017. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A répa jó :D vicces és egészséges is. Tetszik
2017. aug. 29. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
:D Én komolyan azt szoktam itt a koliba. Egyszerű is "elkészíteni"
2017. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet megy zsírba, oda, ahova a genetika diktálja. Nem ételfüggő s nem időpontfüggő (bár az inzulinmegdobás támogatja a tárolást, de akkor is többletben kell lenni, a többlet pedig inzulinmegdobás nélkül is képes eltárolódni).


Én olyat ennék, ami ízlik, jólesik, laktat és illeszkedik a napom addigi ételeihez. Ma speciel 2 tojást ettem este, zöldséget és körtét, lehet, hogy a fehérje feleslegesen magas, de nem vészesen, még nem számoltam ki. Hízni tuti nem fogok, de lehet, hogy fogyni igen, ez merőben kalóriaegyenleg kérdése.

2017. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!