Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék milyen...

Fogyni szeretnék milyen étrendkiegészitőt tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok

18L vagyok 155 cm és 60kg


A nyáron elég sokat híztam legalább 5kg és ettől szeretnék megszabadulni amit tudni kell hogy nem eszek semmilyen chipszes rágcsálnivalókat vagy édességeket


Reggelire: általában szendvicset eszek teljes kiörlésü zsemle 2 szelet szalámival és mellé valamilyen zöldséget mindenképp vagy müzlit vagy salátát


Ebédre: husleves,borsó/lencsefőzelék,spenót,natúrcsirke,gyros hasáb nélkül,rizs,rántott hal,kínai


Délután:gyümölcs vagy joghurt

Vacsorát nem eszek


Mivel középiskolába járok,ezért reggel gyalog vagy biciklivel megyek suliba

Délelőtt iskolába vagyok,suli végén hazamegyek ebédelni ha esetleg anya nem főzött akkor elmegyek kinait enni

Hazamegyek tanulok,pihenek gépezek,majd este kutyát szoktam sétáltatni ami 1 óra


Rendesen táplálkozom

Sportolni nem járok,de ügyelek arra hogy többet mozogjak

Az étrendemmel szerintem nincsen probléma és mozgok is,de sajnos nem fogyok


Tudnátok mondani szűzteán kívül (mivel attól csak wc jártam és a beleimmel nincs semmi baj) bármit amitől sikerül pár kilot leadjak


Nagyon szeretnék fogyni,a futással és az edzőteremmel kiméljetek


A válaszokat Köszi előre is



2017. szept. 2. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi szükség kiegészítőkre, ha jó az étrended, a fogyásban pedig szinte semmit nem tudnak segíteni, kivéve, ha pl. hiányod van valami mikrotápanyagból, ami miatt túl sokat eszel, de alapvetően ez nem így működik.


Az a helyzet, hogy kétlem, hogy ebédre elég fehérjét eszel ahhoz, hogy szinte a teljes napi igényedet fedezze. A többi étkezésedben jóformán semennyi nincs. Ha mégis megoldod ebédkor, az még elmegy, de furcsa nekem, ha 3 étkerzés közül szinte csak az egyikben összpontosul a fehérje.


A mennyiségek ismerete nélkül ennyit tudok monmdani, mert amúgy nem a legrosszabb étrend s egy tipikus ember ilyen elosztásban (2 étkezés s egy kisebb délután, bár ha a gyümölcs neked az, hogy megeszel 3 kiló körtét, az már más, de gondolom, szolidan csinálod) általában fogy. De nem mindenki. Meg kell találnod a megfelelő kalóriamennyiséget s étrendet, amivel egészségesen fogysz, az ismeretlen mozgásmennyiséged s alap kalóriaigényed mellett.

2017. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!