Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetek kövér?

Hogyan lehetek kövér?

Figyelt kérdés

Hány kalória kell naponta?

Mit egyek? (A MC Donalds, Burger King, ... azokat felejtjük el)

Mennyi idő múlva fog látszani rajtam a felesleg?



2017. szept. 10. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Több, mint amit elégetsz.

Bármit, csak kalóriatöbblet legyen.

Attól függ. Én, ha már nem vagyok vékony, mindennapos zabálással évi 1-2 kilót is fel tudok szedni, sokaknak jóval gyorsabban megy, egyeseknek pedig sehogy.

2017. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hány kalóriát? Fejből nemm tudom mennyit eszek naponta. Csak úgy kb. írd le mennyit kell ennem.
2017. szept. 10. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Férfiaknál olyan 2000, nőknél olyan 1500 a napi szükséges asszem. A lényeg h ennél több legyen. Minél több annál jobb
2017. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyél kövér.Ha nagydarab akarsz lenni,menj le gyúrni
2017. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy hány kalóriát, ember. Van, aki 3000-rel fogy, van, aki 1700-zal hízik. Sőt, van az az aktivitás, hogy 5000-rel sincs hízás s már említettem, hogy van, aki semennyivel sem szed fel zsírt, pont.

Nincs. Ilyen. Szám.


Olyan sincs, hogy nőknek ennyi vagy annyi. Nőként anno 2000-rel fogytam mozgás nélkül, de egy éven belül látható hízás 3000-rel sem volt. Persze akkor még kövérebb voltam, de mozgással vékonyan is lehetne ugyanez.

A párom karcsú, nem izmos srác, ő 2500-zal fogy. De van, aki annyival már bőven hízik, főleg az ő súlyával, izomtömegével.


Rólad pedig nem tudunk semmit. Gondolom, vékony vagy s nem izmos, de hogy 150 centis vagy 210, fiú vagy lány, izomsorvadt vagy picit izmosabb az átlagnál... S akkor még ott van az anyagcsere, az aktivitás... Lehet, hogy 210 centis fizikai munkás vagy, az nem ugyanaz, mintha 38 kilós inaktív kislány lennél.

2017. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3000 felett lenne jó lehető legtöbb kalóriát lefekvés előtt vigyél be. Ha még kéne néhány tipp írj.
2017. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
fiú vagy lány vagy? :)
2017. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fiú
2017. szept. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!