Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyik napról a másikra elment...

Egyik napról a másikra elment az étvágyam, pedig jó étvágyú lány vagyok. Mi történhetett? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Először azt hittem beteg vagyok, mert eléggé gyengének is érzem magam, de már a 2. hete tart a dolog. Nagyon jó étvágyam van, általában lecsúszik napjában 2-3.000 kalória is! Heti 2x futok, a suliban is mozgok valamennyit, mivel rendészeti tagozatos vagyok, de mostanság semmihez nincs erőm, kedvem. Próbálok többet enni, de akkor már hányingerem van ( pedig diétás ételekkel is próbálkozom, nem is nagyon kívánok semmi tartalmasat) , de egyszerűen most a napi 700-800 kalória a max, pedig tudom hogy ez nem valami sok. Mi bajom lehet? A háziorvosnál már 2x jártam, de azt mondta hogy biztosan csak valami vírus van a szervezetemben...Én ezt azért nem gondolom ,mert én a betegségtől függetlenül is rengeteget szoktam enni :D

Lehet valami komolyabb bajom is? Napközben néha-néha fájdogál a gyomrom, gyenge vagyok, hányingerem is van, de mást egyenlőre nem érzek. Szerintetek?



2017. szept. 18. 15:12
 1/2 Kocsis Kriszta válasza:
Szerintem az éhségtől vagy gyenge. De pl a gyomrod fájhat reflux miatt is és hányinger is szokott lenni olyankor.
2017. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felborult a bélflórád. Szedj probiotikumot.
2017. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!