Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket vigyek az...

Milyen ételeket vigyek az egyetemre enni? Szeretnék egészséges ételeket vinni, ami annyira eltelít, hogy kb 2 órát kibírjak éhezés nélkül? 24L

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Nem egyetem, de munkatársaim között van aki kis dobozban hozza a szeletelt főtt zöldségeket vagy a nyerset vagy gyümölcsöt is
2017. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Ezt neked kell tudnod. Nekem pl. nincs annyi zöldség és gyümölcs, hogy jóllakjak (az eltelítésről sosem tudtam, mi, én jóllakom vagy sem), bár 5 banán néha már elég 2 órára.


Az étrendednek, ízlésednek megfelelő ételeket vigyél, kivéve azt, amit nem praktikus vinni, extrém romlandó vagy nem szereted hidegen. De sült hústól tojáslepényen és sajton át sütiig, mogyoróig elég sokféle lehet. Sokan péksütit is esznek, néha eszembe is jut ez, én már sok éve elhagytam, bár szezámsütim van, az remekül megfogható kis vivős ételem. De még kismillió verzió van, ki hogyan eszik.

2017. szept. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!