Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A teafilterben tényleg olyan...

A teafilterben tényleg olyan anyagok vannak amitől nem szabad 5 percnél tovább benne hagyni a teában?

Figyelt kérdés
Most estére főztem teát, hogy holnap tudjak cinni a suliba. Veletöltöttem a még forró teát egy flakonba és bennehagytam a teafiltert az üvegben az íze kedvéért. De apám szólt, hogy estére nem kéne az üvegben hagyni, mert olyan dolgok kerülhetnek a teába amik nem kéne belekerüljenek.Igaz ez?? És ha igen mik ezek az anyagok? Én ebben egy kicsit kételkedem, mert hogy főztem volna akkor meg... Ezekszerint lemérgezem magam a teaivással?

2017. szept. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

szerintem te pontosan az a gyerek vagy, akinek árt a gondolkodás


szerintem ne terheld magad le, és hagyd a gondolkodást apura meg anyura!

2017. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hosszú ideig valóban nem szabad, mert nem tudom mi szabadul fel.. de volt erről szó a tv ben is.

rajta van a filteren mennyit kell benne hagyni, van olyan is amit 8 percig pl.de tovabb áztatni nincs is értelme.de anyám is mindig bennehagyta eddig, semmi baja 63 eves.és ő addig áztatta míg meg nem itta a 2 litert kb.tehat 1-2 napig.úgyh annyira nem kell túlgondolni.meg keserű ízt adhat a teának ha sokaig áztatod a filtert.

2017. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Milyen teáról van szó?

2017. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!