Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem hat a Hunyadi János...

Miért nem hat a Hunyadi János gyógyvíz?

Figyelt kérdés
Két napja próbálom éhgyomorra higítva fele-fele arányban vízzel ahogy rá van írva de nem történik semmi. Nagyon rosszul vagyok teljesen felborult valamitől az emésztésem és már 5. napja nincs székletem....ha töményen iszom akkor mennyit igyak és kb mikor lesz hatása?

#hunyadigyógyvíz
2017. szept. 28. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2dl-t szoktam egyszerre meginni, fontos, hogy langyos legyen, melegítsd meg egy kicsit a mikróban, úgy gyorsabban hat.

Esetleg még megpróbálhatod a keserűsót is, gyógyszertárban recept nélkül lehet kapni, 150 Ft körül van 10 dkg, ebből 2-3 teáskanállal kell feloldani egy pohár langyos-meleg vízben, kb 2-3 óra alatt hat.

2017. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hígítás nélkül iszod? és ha azt szeretném hogy reggelre hasson akkor mikor kéne meginni? este? mert az picit kivitelezhetetlen az életemben, hogy egész nap a wc közelében legyek hogy mikor csap be a BUMM :D
2017. szept. 28. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert nem csodaszer... nincsenek csodaszerek...

Ha gond van az emésztéseddel, vegyél vissza a gabonafélék, cukrok, zsíros húsok, édességek fogyasztásából, vegyél egy nagy 20fiolás normaflore-t, csinálj vele egy probiotikum kúrát, fogyassz sokkal több vízben oldódó rostöt... tehát gyümölcsöt és zöldséget...

A varázsszereket meg felejtsd el, mert nem léteznek... jók a gyógy/ásvány vizek, tele vannak hasznos dolgokkal, de egy szar táplálkozás miatt kialakult szar emésztést nem tud helyrevarázsolni.... sajnos varázslatok nem léteznek.

2017. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és minde 20 kg odra juss9 1 liter víz naponta... nem varázsvíz, hanem sima mezei csapvíz... tehát ha 60kg vagy, akkpr 3litert illik meginni.
2017. okt. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!