Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Báj ha egy nap 3300kcal-t ettem?

Báj ha egy nap 3300kcal-t ettem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje figyelek az egészséges táplálkozásra és a kalóriakeretemre, plusz mellette elkezdtem edzeni is. És már szépen jönnek rólam le a kilók. De most a szülinapom miatt ma jócskán túllépem a napi 2000 körüli kalóriakeretemet. Konkrétan 3300kcal-t ettem és szerintem holnap is túl fogom mert most megtöröm azt, hogy -alkoholt sem iszok és elmegyünk bulizni. És szerintetek ezzel mennyire teszem tönkre a diétámat vagy mit lenne érdemes csinálnom hogy minimalizáljam a "kárt".?

2017. szept. 28. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2017. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ha amúgy tényleg tudatosan táplálkozol és mozogsz is eleget, akkor 1-1 ilyen "kihágástól" az égvilágon semmi bajod nem lesz. Ne legyen lelkifurdalásod emiatt, néha igenis kényeztetni kell ilyen módon is magadat.


Én pár éve váltottam életmódot, de ettől még időnként szoktam édességet enni, alkoholt inni, simán belefér, a lényeg, hogy ez ne rendszeres legyen.


38/F

2017. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ne aggodj pár nap kilengés miatt, még lehet jot is tesz neki mert néha kell csalónap hogy a fogyás ne álljon meg mert ha megszokja a napi ritmusod akkor megáll és ezt egy kis kilengéssel lehet ujra elinditani.

Fontos hogy ez ne tartson tovább 1-2 napnál és akkor se a ,,zabálás''-rol szoljon , hanem hogy többet megengedsz mint diéta során.

Ilyenkor belefér egy kevés süti vagy éppen alkohol. Ha uténa rögtön visszaállsz az egészséges kaloriabevitelre és az edzésre akkor ezek a hirtelen feljött kilok hirtelen le is mennek 😁

2017. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak 4000 kcalos napjaim, nem történt semmi. Se rosszul nem lettem, sem a fogyásom nem állt le, no persze aznap tuti nem fogytam. Alkalmanként beleférhet, de azért a túlevés nem egészséges, feleslegesen terhelheli a testet. Az sem mindegy, miből történik, de az alkalmi volta miatt nem aggódnék. Néha kell egy kis lazaság, a lelkiállapotnak is sok köze van az egészséghez.
2017. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!