Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gorgonzola sajt kérgét is...

Gorgonzola sajt kérgét is megettem, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nem olvastam el,h nem ehetető. :(
2017. okt. 3. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ehetö? Semmi bajod sem lesz töle!
2017. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha csak nem a műanyag csomagolást érted kéreg alatt, semmi bajod nem lesz tőle. Honnan veszed, hogy nem ehető?
2017. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rávolt irva a kéreg nem fogyaszthato,csak miután sikeresen elfogyasztottam olvastam a hátulját,nem is értem,ezt miért hátulra irják a legaprobb betűvel.
2017. okt. 3. 12:03
 4/10 Epü válasza:
:D Akkor az egy viaszra emlékeztető kérek volt. Inkább hagyd ki. Ha szeretsz rágcsálni, kemény sajtokat válassz.
2017. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A külső bevonatot általában vegyszerrel kezelik, gondolom az eltarthatóság miatt. Nem lesz tőle semmi bajod. Lehet, hogy ha sokat vagy rendszeresen ennél belőle, akkor ártana, de attól, hogy egyszer véletlenül megetted, az ég világon semmi bajod nem lesz.
2017. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég durva is lenne, ha emberre ártalmas, mérgező anyaggal lenne bevonva egy élelmiszer. Teljes képtelenség. Inkább azért írják rá ezt is törvény szerint, mert esetleg nem tudod megemészteni, nagyobb mennyiségben hasmenést okoz vagy allergiás hatást vált ki. De attól, hogy egyszer ettél belőle, teljesen kizárt, hogy bármi bajod legyen.
2017. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meggugliztam, konkrétan natamicinnel kezelik, ami egy gombaölő, de egyébként nem igazán ártalmas, és természetes úton is keletkezhet.
2017. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenkinek,azota megjártam a Honvédot,allergias reakcio miatt adrenalin szuri comba. Gyomormosás,infuzio,jo tanács elobb olvass aztán egyél. :)
2017. okt. 3. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne csináld. Mi az fene volt abban? Ezt nem gondoltam volna. Volt már, hogy véletlenül ettem belőle, és nem volt bajom. Persze sajtonként eltérő lehet. Hát akkor érdemes hallgatni a csomagoláson található figyelmeztetésre. De ha ilyen veszélyes, kicsit feltűnőbben is ráírhatnák.
2017. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Allergiás reakciom lett tőle,meg olan gyomorgörcs h ellenségnek se kivánom,a nyelőcsövem szo szerint égett. Anafilaxiás sokk,gyomormosi,ami rohadt szar ha magadnál vagy. Jol vagyok,soha többet gorgonzola,rossz élmény,és innentől olvasok előbb. :P
2017. okt. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!