Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek Bartos Cs....

Mi a véleményetek Bartos Cs. István táplálkozásáról? Hogyan tud ő így életben maradni?

Figyelt kérdés

Néhány dolog Bartosról azoknak akik esetleg nem ismerik:


- Megeszik bármilyen szemtetet földről kukából: taknyos papírzsebkendőt, kutya ürüléket, wc papírt, kidobott gumilabdát, cipőket


- Fogyaszt néhány vadnövényt: csalánt és gyermekláncfüvet pl


- Súlyosan alkoholista, mellette cigizik is (cigibe is minden szemetet bele tölt)


- Nyers húst, csigát, gilisztát és fakukacokat is eszik..


Hogyan tud ő életben maradni?



2017. okt. 4. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hazudik, vagy genetikai csoda
2017. okt. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én szerintem is hazudik. A videóban megeszi , amugy meg nem.
2017. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Volt már bejelentő videója amiben volt róla szó, hogy sokminden nem igaz csak a show...

Most a csalán meg a gyermekláncfű jobb ha tudod, hogy rettenetesen jó kaják csak nektek városiaknak lehet fura, a magyar ember étrendjében mindig benne voltak...

Alkoholista és cigizik... mint ahogy az ország fele... ne aggódj, őt is utoléri majd ennek a következménye, csak még "fiatal"...

Egyébként nekem ránézésre nem egy egészségtől kicsappanó ember jut eszembe...

Most a nyers hús, csiga, kukacok, nézz szét a világban, hány olyan kultúra van, amikben ezek normális dolgok...

A műanyagok stb szemét meg változatlan formában kijön a seggén... tény, oldódhatnak ki belőle emésztés közben mérgek, de azok általában lassan ölőek...

Én bizts vagyok benne, hogy egyszer a jövőben egy korházi ágyban brutális fájdalmak közt átértékeli majd, hogy talán nem kellett volna...

2017. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

A piálás, cigizés és szemétevés hatásaitól már szenved egy ideje: régóta impotens, tele van bélférgekkel, pszichés betegségei vannak, májzsugorja van, nem érez ízeket stb.


Egyébként napszámban szoktak adni neki "rendes" ételt is, illetve a haverjai is fizetnek neki ezt-azt..


A csalán elég erős detoxikáló hatással bíró növény, márciustól decemberig gyakorlatilag kaszálni lehet a legtöbb erdőben. Jelentős mértékben tartalmaz kalciumot, vasat és A vitamint.

Nyersen nem szoktam megenni, de pl főzeléket és levest már csináltam belőle.


A pitypangot a francia konyha a mai napig használja pl salátákhoz. Levele, gyökere, szára és virága is ehető, főként A vitaminban gazdag.

Magába nem eszem, de szendvicsekbe, turmixokba vagy salátákba beleszoktam tenni.


Csigát meg férgeket nem eszek (vegetáriánus vagyok), de ezek sem egészségtelenebbek a feldolgozott húsoknál amiket az átlagember fogyaszt.


Összességében szerintem csak sajnálni lehet, mert nem több ő, mint egy egy alkesz hajléktalan aki téveszméiben filozófusnak képzeli magát.

2017. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!