Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a Zsíros...

Mi a véleményetek a Zsíros Deszka féle Vegetariánusok elleni elég agresszív és általánosító megszólalásairól?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Most akkor ki szólal meg a Zsíros Deszka féle Vegetariánusok ellen?
2017. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem én találtam ki: Az vagy amit megeszel. Én szívesebben vagyok vaddisznó, mint gyökér.
2017. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
isteni érv...
2017. okt. 8. 20:06
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Ne foglalkozzatok már azzal az ostoba senkiházival.
2017. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igazad van, viszont a kommentelők együttértése sokkal jobban megijeszt mint maga ez az egyetlen segghülye.
2017. okt. 8. 21:06
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Mi vegák időről időre megtapasztalhatjuk, mennyi mérhetetlen hülye van a világon... engem ott akasztott ki, mikor azzal érvelt, hogy ő kipróbálta...

És hogy próbálta ki? Elhagyta a húst és megtartotta a köretet... tehát biztosan nem evett elegendő kcal-t... mindig az ilyen fogyatékok járatnak le minket...

2017. okt. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Se szénhidrátot, se fehérjét, se aminosavakat, se vitaminokat, se ásványi anyagokat. Valószínüleg salátát evett, talán uborkával, vagy valami ehhez hasonlóval.... Engem jobban aggaszt a követői helyeslése és hasonló hangvétele.... Az hogy az ember húst kezdett el enni annak idején amikor a jégkorszak zajlott, és ehez alkalmazkodott is, még nem jelenti azt hogy kötelező húst enni és nem lehet nélküle élni. Annyit jelent, hogy ezt is meg tudjuk valamilyen stzinten emészteni.
2017. okt. 9. 07:42
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Én amúgy leszarom, hogy az ősember mit csinállt, meg mit nem... az az érv sem releváns a szememben, hogy nem volt lehetősége megvenni....

Hát nekünk meg van... most azért ne vegyem meg télen a gyümölcsöt, zöldséget, mert régen erre nem volt lehetőség? Fel nem tudom fogni az ilyen mentalitásokat...

A vegasághoz pedig semmi különleges tudás nem kell, jókat kell zabbantani és eleget...

Ha meg az egészséges táplálkozást nézzük, akkor egy húsevőnek ugyan úgy oda kell figyelnie egy csomó dologra, mint nekünk...

Amúgy én soha nem figyeltem se fehérjére, se kcal-ra, se vitaminokra...

Mindig jókat kajálok, mindig azt, amit éppen megkívánok... ma pl szinte biztos, hogy hazaérek melóból (kőműves vagyok) akkor fogok főzni krumplit és ecetes vöröshagymával fogom enni, meg előtte utána sütök laskagombát... ezeket kívánom mióta ma felkeltem... laxarom, hogy hány kcal, hogy mennyi a fehérje...

10 éve vagyok vega, érdekes módon se összeesve nem vagyok, se erőtlen, vékony meg aztán pláne nem :)

186cm 95kg... élő példája vagyok, hogy 100% növényi koszton is lehet hízni...

Mert ugye az a közhiedelem, hogy a vegák soványak...

2017. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Azon meg nem kell meglepődni, hogy a nézői többsége egyet ért a videóssal... én csak néha nézem, mert idegesítő az a fazon... hát aki rendszeresen tudja is nézni, hát az nem csoda, ha hasonló hozzá...

Engem kicsit Bartosra emlékeztet, mind megjelenésben, mind a fura időnkénti oknélküli grimaszai, meg fura hangjai...

2017. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Az meg elég sokat elárul, hogy feltesz 1 videót, aztán a beszólások miatt leveszi... átfogalmazza, felteszi az új videót, ott is halálra gyaláztuk páran, azt a videót is leszedi... de ne aggódj a 3.alatt is elküldtük a faxba... csak nehéz a ezres hozzászólás közt kiszúrni :D
2017. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!