Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kevesebbet eszem többet...

Kevesebbet eszem többet sportolok és több folyadékot fogyasztok, mégis hízok, miért?

Figyelt kérdés

Nem a mérleg mutatja, hanem nem jön fel rám a nadrág ami pl egy hete még feljött.

167cm 65kg vagyok.

étkezés: reggeli: barnazsemle,fevágott, vaj, uborka

ebéd: egy tányér rizseshús(csirkemellből)

vacsora:-

Köszi a válaszokat

19/L



2017. okt. 17. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Koplalsz, a szervezeted meg raktároz.
2017. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél többet. Ez igy kevés. Ha sportolsz, akkor ne koplalj. Keress egy szakértöt. Sasafitness és Perjés Kinga tud segíteni.
2017. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt nem hízhattál észrevehetően, lehet, hogy bevizesedtél vagy felpuffadtál vagy akármi.


Valóban nem tűnik elégnek, amit eszel, bár mennyiségek nélkül ez csak kósza tipp (azért eléggé megalapozottnak tűnő, nyilván a csirkemelles rizseshús nem kap egy csomó zsírt pluszban, a tányér sem hatalmas tál s gondolom, a vaj sem 10 dkg a zsemlén, arra csak én lennék képes, ha ilyen étrendet kéne tartanom :D bár nem írtad, hogy több zsemléről van-e szó, de nem hiszem, hogy sokat eszel, csak trükkösen írod le). Természetesen koplaláskor is fogy az ember, az alapkérdésre ez nem ad választ.

2017. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen felpuffadtál.


Viszont rohadt keveset eszel, ezt növelni kellene. Egyél többet egészséges ételekből!


22/N

2017. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok többet enni.

Ma egy sajtos rudat és egy tényét levest ettem. Tele vagyok ezekkel. (Húsleves)

És igen valószínűleg felpuffadtam mert menzesz előtt voltam.

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok!! :)

2017. okt. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!