Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan akinél ételintoleren...

Van olyan akinél ételintolerencia okozott fáradékonyságot?

Figyelt kérdés
Mi okozta pontosan?
2017. okt. 18. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

7 és fél milliárd ember között? Biztos van.

De tényleg van:

[link]


"Van olyan akinél ételintolerencia okozott fáradékonyságot?

Mi okozta pontosan?"


Hát szerintem az ételintolerancia...

2017. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan az okozza, hogy ki tudja miket eszel, vagy nem eszel. A bölcs szervezeted pedig így reagál.

Használj spirulinát, amely kiváló vértisztító és máj regeneráló is.

2017. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké értem én amit írtok, de úgy értettem, hogy szevasz józsi vagyok, már egy éve baromi fáradékony voltam amikor csináltattam egy ilyen tesztet és kiderült, hogy a rizs meg a csirke volt az oka mindennek, azóta nem eszem és kösz jól vagyok. :D

Tény, hogy utólag hülye kérdés kicsit, csak nem találkoztam még olyannal, akivel volt ilyen. Attól, hogy a neten el akarják adni nekem a gyorstesztet, és ezért leírják hogy mennyi tünetre lesz megoldás, hallani is szeretném mástól, hogy valóban hasznos.

2017. okt. 18. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
bolond lukból bolond szél fúj
2017. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az intolerancia a fosás miatt megviseli a szervezetedet, valamint felszívódási zavaraid is lesznek ha hirtelen halad át rajtad a kaja. Nincs ideje kivonódni belőle minden értékesnek. Na emiatt vagy fáradtabb - több melója van a szervezetednek a kajával és silányabb felszívódás.
2017. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SPetra99 válasza:
A gluténérzékenység okozhat.
2017. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!