Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves vagyok és 120-125...

14 éves vagyok és 120-125 kiló,165 centi. Milyen fogyókúrás módszereket ajánlanátok? Nem muszáj gyorsnak lennie, csak hatásosnak.

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ez életveszélyes állapot? Ne az itteni tanácsokra alapozz, ez komoly ügy. Menj el minden szükséges orvoshoz, aztán dietetikushoz és személyi edzőhöz, akik össze tudnak állítani neked egy megfelelő ét- és napirendet. Sokáig fog tartani, minden akaraterődre szükséged lesz.
2017. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam sanyargatni magam fogyokurás kajákkal, inkább csak probálok mellözni dolgokat. Például elhagyom a cukros üditöket, nem eszek csipszet, nem eszek 6 után max zöldséget ha nagyon éhes vagyok, illetve étkezés elött megiszok egy nagy pohár vizet, mert akkor fele annyit szedek a tányéromra mint amennyit máskor szoktam. Hidd el, hatásos ez is. Igazábol meg kell találnod a gyenge pontjaid, hogy mitöl hiztál meg, és azokat kirakni az étrendedböl.
2017. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először vizsgáltasd ki magad. Vércukor szint, stb.

Csak diéta és kalóriadeficit.


Ha betartod, akkor 1 hónap alatt sok kilót fogyhatsz vele.

2017. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is vizsgáltasd ki magad, mert óriási bajok vannak. Nem is értem, hogyan lehet így meghízni s nem is tenni semmit...

Lehet, hogy valami bajod van, ami miatt speciális diéta kell, nem lehet tudni, de hogy minden segítségre szükséged van, az valószínű...


A fogyáshoz kalóriadeficit kell, az egészséges, élvezetes, jóllakott fogyás összetettebb, ezért sem ártana szakember, főleg ha nem ehetsz akármit.

2017. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Jajj Istenem, én is hasonló helyzetben vagyok...

Attól függ mennyit eszel. Ha sokat, akkor kevesebbet enni, de ha falásrohamaid vannak akkor fokozatosan kéne kevesebbet enni. Emellé vizsgáltasd ki az anyagcserédet

...

2017. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt a qrva.

Hogyhogy még nem voltál a tv-ben ?

2017. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy a gyerekorvos hogy nem küld el egy súlyosan elhízott gyereket vizsgálatokra. 44-es BMI az tényleg nem semmi. Ha viszont már voltál szakorvosi vizsgálatokon, és mindent rendben találtak (amin csodálkoznék), akkor szívesen segítek neked megtalálni a neked megfelelő étrendet.
2017. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2 honapja voltam kivizsgalason es minden rendben volt. Nemsokara megyek endokrinologushoz.
2017. okt. 20. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

illő tisztelettel szabadjon megjegyeznem, hogy ez már életveszély közeli állapot.


se torna, se konditerem, sem úszás, sem egyéb kínzás, csak simán 1200kcal naponta..ennyivel két év alatt lemegy a súlyod rendesen. úgy számolj, hogy heti fél kilótól szabadulj meg. ez még nem jár éhezéssel, de határeset...

50 kiló felesleged van barátian kalkukálva..ez két év..


némi segítség: www.kaloriabazis.hu


[link]


[link]


nagy-nagy kitartást kívánok(ha igaz, amit írtál)

2017. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tuti kam ..
2017. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!