Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenkei prémium multivitamintol...

Lenkei prémium multivitamintol lehet a kelletlen szagú a vizelet? Eladó azt mondta napi 6 tabletta ami szerintem nagyon erős

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Épp ma tartott egy orvos előadást a TV1 en, a multivitaminok, energiaitalok teljesen felesleges használatáról. Úgy látszik te nem hallgattad. Különben a majdnem vízszerű, és majd nem szagtalan vizelet a jó vizelet, amiben nem úszkál semmi, áttetsző. Amennyiben a tied ilyen, akkor felesleges multivitaminozni. Ha betegnek érzed magad, akkor is az orvost kérdezd meg, mint különféle eredetű vacakokat tömjél magadba.
2017. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A b vitamintól van olyan szaga, a 6 kapszulában mind más vitaminok vannak, emiatt ez egynapi adag, én is,ezt szedem, ha szerinted sok, akkor szedd csak a felét 1 nap, vagy kevesebbet.
2017. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, úgyis csak a retyón érzi az ember.
2017. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is kellemetlen szagú volt a Lenkei vitamintól. Abba is hagytam.
2018. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!