Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 600g rizs van naponta tömegnöv...

600g rizs van naponta tömegnöveléshez most, de nagyon nehezen megy le, ötletek hogyan egyem kicsit több életkedvel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem. Ettől függetlenül csak nyugodtan tömd magadba azt a heti 4 kiló rizst, hiába nem kívánja sem az agyad, sem a tested, hiszen fontos, hogy legalább 100 kilós legyél és kinézz valahogy, ami egyébként rajtad kívül a kutyát sem fog érdekelni.
2017. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl ne egyél csak rizst...
2017. okt. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De amúgy 420gramm ch... biztos kell az?
2017. okt. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Sajnos ez így van, de nekem nem tetszett sohasem a vékony test, én pedig mindig az voltam. Jó nem panaszkodom mert nem hízok brutál nehezen de egyszerűen nem érzem úgy jól magam.:)

3. Igen kell, olyan soknak tűnik?:D

2017. okt. 25. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ehetnél helyette valami mást is, amiben sok ch van. Krumpli? Kenyér? Köles, hajdina, bulgur? Hüvelyesek, olajos magok?

Amúgy csinálhatsz belőle tejberizst, rizskoch-ot is, vagy darált hússal rakott ételeket (rakott karfiol, kel stb.). Pörkölttel vagy csak szafttal, tejföllel, párolt zöldségekkel (borsó, répa, kukorica) is finom a rizs.

2017. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem semmi anyagcseréd lehet, én napi 300g CH-nál ha többet eszek, akkor már zsirosodok. Biztos, hogy ennyire van szükséged?
2017. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És ugye ebbe még csak a rizs van benne...

Se zöldség, se gyümölcs, semmi hasznos, csak 1 kaja...

2017. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Zöldség is megy persze, egyébként nem feltétlen vagyunk egy súlyban én attól nem zsírosodom hálistennek, de szerintem durumtészta lesz ebből, a tésztás ételeket, jó kis gombapörkölt pl:D

Köszönöm a tippeket ételekhez!!:)

2017. okt. 25. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!