Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha reggel evés előtt beveszek...

Ha reggel evés előtt beveszek egy vastablettát és egy "MemoLife"-nevű "Agyserkentő"-gyógyszert az kárt okozhat a gyomromban? Mert néha érzem, hogy fáj és nem bíok wc-zni

Figyelt kérdés

Na az lenne a kérdés, hogy ugye én vashiányos vagyok, ezért minden nap beszedek egy vastabletta gyógyszert + Agyserkentőt is, hogy jobb legyen a memóriám és a gondolkozásom (MemoLife Max)

Nem tudom baj e , ha reggel evés előtt egyből beveszem őket.

Néha úgy érzem, hogy csikar / fáj a hasam, nem tudok rendesen wc-zni. Lehet , hogy a gyógyszerektől van ez?

Minden nap 2-t veszek be mind2ből "Reggel-Este"



2017. okt. 30. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Maga a vastabletta okozhat hasfajast es szorulast , vagy valakinel hasmenest. Milyen vasat szedsz? Probald meg hogy egy napot kihagysz, és csak azt a memolifeot szeded be, ha akkor is faj a hasad, akkor lehet hogy attol faj. Bar en a vasra tippelek. Nekem is csikar a hasam tole, de most egy masikkal peobalkozom, amitol csak nagyon ritkan faj.
2017. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vastablettától nekem 10/10 hányingerem volt.


Igyál egy deci vörösbort kétnaponta, sokkal többet ér.

2017. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:


Neo-Ferro-folgamma nevű vastablettát használok.

2017. okt. 31. 11:45
 4/4 Pécsi Tünde válasza:
Kicsit késve reagálok és már biztosan rájöttél, hogy neked mitől lehetett, de azért megírom, hogy én például a Neo-Ferro-folgamma-t nem bírtam 3napnál tovább szedni, mert begörcsölt tőle a gyomrom sajnos :/ Először nem tudtam, hogy attól, így próbáltam még két napig, de bevettem és rá 1órára már görcsöltem is.. Az orvosom egyből Maltofel rágótablettát írt helyette, mert mondta, hogy ezek szerint az én szervezetem nem bírja ezt a tablettát. A Maltofelt tovább kell szedni, mert gyengébb, de hatásos és semmi bajom nincs tőle.
2018. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!