Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cronometer, kalóriabázis,...

Cronometer, kalóriabázis, vagy kalóriaguru a jobb?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok meg, hogy miért azt gondoljátok a legjobbnak, melyiket használtátok már, milyen tapasztalaitok voltak velük, esetleg előnyöket és hátrányokat is.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :)


2017. okt. 30. 11:43
 1/2 bellu56 válasza:
Én a kaloriabázist használom, nekem bevált, mivel egyszerűen használható, és elég nagy a feltöltött adathalmaz. Ott is meg lehet adni a célt, és mobilon is használható, bár azt én nem szeretem.
2017. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bellu56 válasza:
Ja még annyi, hogy saját recepteket is fel tudsz - igaz csak saját használatra - tölteni. Tehát van néhány étel amit mindig ugyanúgy készítesz, akkor a felsorolt alapanyagok kalóriatartalma alapján megkapod a saját ételed kalóriáját. Egy idő után, már ránézésre meg tudod állapitani egy étel kalóriatartalmát.
2017. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!