Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet ez tényleg genetikailag?...

Lehet ez tényleg genetikailag? 32 éves,162 cm és mindössze 41 kg vagyok. Tavasszal 46 kg voltam,utána lepasszoltam,mondjuk sokat is dolgoztam,de eszem rendesen,és életemben nem fogyókúráztam!

Figyelt kérdés
Viszont most babaprojekten vagyunk párommal,viszont félek,hogy a vékonyságom miatt nem esek teherbe! Augusztusban a nődokim kivizsgáltatott mind belgyógyászatilag,endokrin,diabetológia,és nemi hormonok,minden eredményem tökéletes lett,aminek örültem is. Béres cseppet szedtem és Folsavat,eszem rendesen,fehérjedús ételeket,de mégsem megy a hízás! Ha bármi javaslat és jótanács van,szívesen venném! Annyi még,hogy mondjuk anyukám és a testvéreim is karcsúak,bár nem ennyire mind én,és én 8 évig intenzíven sportoltam,talán ez is közrejátszik? Bocsi,ha hosszúra nyújtottam.
2008. okt. 23. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

sajnos lehet, de ha egészséges vagy akkor nagyon ne aggódj. szerintem menj el vagy kérd az orvosodtol hogy dietetikushoz. mert ö talán tud ajánlani neked egy diétát amivel tudsz egy két egészséges kilót felszedni.

ha nem vagy alul táplált szerintem nem lehet a baba projektnél ez probléma. ha alul táplált vagy esetleg akkor igen.

2008. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! köszi a gyors választ! Annyit mondott az orvosom,hogy fogadjam el ezt így,mivel olyan laborvizsgálatot is kértek,amely összfehérjétől kezdve mindenre kiterjedt,ezek értéke is nagyon jó lett,tehát alultápláltnak sem vagyok mondható. Csak nagyon rossz,hogy ismerősökkel találkozunk és mindenki azzal fogad,hogy amíg ilyen vékony vagyok,addig nem esek teherbe:( ezért keseredtem most így el! Szia
2008. okt. 23. 12:31
 3/6 anonim válasza:
44%
Szia! Én 30 vagyok van egy 2 éves lányom és amikor teherbe estem 46kg. voltam és 170 cm,szülés után 43kg.-ra fogytam. Ja és 2 hónapot próbálkoztunk. Nem baj ha vékony vagy. Ha AKAR jönni a baba ugyis jön. Sok Sikert. ERIKA.
2008. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon megnyugtattál:) Közérzetileg is nagyon jól vagyok,és étvágyam is van,hála az égnek! Gratulálok a babához, és köszönöm a kedves és biztató sorokat!Eszter
2008. okt. 23. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Kepzeld van egy ismerosom, ilyen vekony mint te, es IKREKET hordott ki. Mindenki csak azt kerdezte tole, hogy hol fert el benne a 2 gyerkoc?


A baratnom kisebb, mint te, mar szult kettot!

Minden jot, es ne stresszelj!

2008. okt. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem használd ki az alkalmat és tömd a fejed XD
2010. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!