Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány évig élhetek ekkora...

Hány évig élhetek ekkora termettel?

Figyelt kérdés
Jelenleg 190 kilós vagyok és 190 centis. Eléggé hatalmas medveszerű ember. Meddig élhetek így? Próbálok sportolni, szobakerékpáron letudok tekerni 10-12 kilométert legnagyobb fokozaton akár. De érdekelne mondjuk, hogy 40-et megélhetem-e vagy reménykedhetem az 50-ben is? Most vagyok a 30. évemben. Köcsögösködésre nem vagyok vevő, szóval aki azt akarja az inkább ne írjon semmit köszi.

2017. nov. 14. 05:16
 1/3 anonim ***** válasza:

orvoshoz kell elmenni, mert ő tud segíteni.


12 km biciklizés jó dolog, de önmagában nem elég szinte semmire, ha sokat és rosszul eszel vagy akár koplalsz.


Lehet sok szénhidrátot eszel és hízol folyamatosan, mondjuk nyomod magadba a cukros üdítőt ezzel a cukrot, ami meg zsírba lerakódik.

2017. nov. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Diétáznod kell,az az alapja a fogyásnak,a rendszeres mozgással pedig rá tudsz segíteni.

Tényleg jó lenne tudni,hogy miként táplálkozol.

2017. nov. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan 45-50 év, esetleg 55. Ebből ráadásul az utolsó 5 elég szar lesz.

Először kevesebbet kéne enni. Aztán lehet sportolni (is).

2017. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!