Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok, hogyan...

Nagyon vékony vagyok, hogyan tudnék változtatni az étkezésemen?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, utálom magamat, valószínűleg testképzavaros is vagyok. 57 kiló vagyok, szeretnék hízni csakhogy nem olyan könnyű, iszonyúan stresszes vagyok állandóan, az idegrendszerem kész romhalmaz, ez szerintem öröklött, mivel egyáltalán nem élek stresszes életet. Az evéssel sokszor küzdenem kell, mivel pánikrohamos vagyok az sokszor mégjobban rátesz hogy nem bírok/merek enni. Van olyan aki hasonló helyzetben van/volt, tud tanácsolni valamit? 18/f
2017. nov. 16. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress egy jo agyturkaszt, aki meg oldja a problemadat, mert az ilyen gondok altalaban nem tunnek el csak ugy maguktol.


Keress fel egy szemelyi edzot, aki ossze allit neked egy tomeg novelo ertendet. Nem muszaj feltetlen edzened is melle, ha nem szeretnel, de legalabb egy hozza erto tajekoztatna a kalorikarol, feherjerol, szenhidratrol stb.

2017. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát itt fejben van a probléma.

Már mint nem rosszból kérdező.

Beszélgess el egy terapeutával, pszichológussal mert ez elég probléma arra,hogy elmenj hozzá.

2022. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!