Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Léböjt kúra alatt lehet inni fehérje shaket? 😇⚡

Keress kérdéseket hasonló témákban: léböjt, léböjt kúra, shake, fehérje shake, innivaló

2017. nov. 26. 15:16  Privát üzenet  

A válasz
Lehet, de akkor már nem léböjt az a léböjt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. nov. 28. 23:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fehérjét iszok és mikor abba hagyom elmúlnak a pattanásaim de mikor ujból elkezdem inni intenzíven naponta többször akkor arcom nagyon pattanásos lesz meg a testem is mivel...
Fogfehérítés után szabad inni feherje port vagy más táplálék kiegészítőt?
Igaz, hogy a fehérje port nem csak edzéshez lehet inni? Pl: reggelihez, vagy akár ebédhez?
Mikor kell inni a fehérje turmixot?
15 éves úszó vagyok.185 cm 67kg. Lehet e valamilyen taplalekkiegeszitot inni? Itt gondolok a 100os proteinre.
Kayakozok 14éves vagyok és fehérje port másnéven protein powder szeretnék szedni inni vagy enni mit ajánlotok? Válaszotokat várom.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!