Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a hamburgert?

Figyelt kérdés
Nem a McDonalds-osra gondolok.

2017. dec. 10. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl. nem ízlik nekik.


A legegyszerűbb módja annak, hogy megtudd az, hogy ha megkérdezed azt, aki azt mondja neked, hogy nem szereti.

2017. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még konkrétan senkiről se hallottam az ismerőseim körében :D De nyilván vannak bizonyos okai, ez olyan hogy mindenkinek vannak bizonyos kaják amik nem ízlenek...De én azt is el tudom képzelni hogy a hizlaló hatása miatt ne fogyassza valaki, mer hát azér lássuk be, nem pont a legegészségesebb kaja :D
2017. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
McDonalds és egyéb helyeken én sem eszem meg és azt mondom,ha kérdezik,hogy nem szeretem. De otthon magamnak elkészítve nagyon szeretem. Az oka egyszerű, nem tudom,hogy készül másnál,de ez elmondható bármelyik másik ételre is,szinte csak olyat rendelek és fogyasztok ami nagyon kevés összetevőből áll és mindenképpen hús nélküli
2017. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert nem ízlik nekik. Tudod, kinek a pap, kinek a papné...
2017. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!