Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ötletetek vannak...

Milyen ötletetek vannak salaktalanításra?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a témában utána, hogy először salaktalanítani majd utána meregteleníteni kell, esetleg fordítva. És ezeket hogyan is ajánlatos saját vélemények alapján csinálni? Tényleg érdemes probiotikumot is szedni közben?

2017. dec. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Úgy érted fosatni akarod magad, utána meg éhezni?

Baromság az egész, divathóbort. Semmi értelme.

2017. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Az az ötletem, hogy hülyeség. A szervezet pontosan tudja, hogy mit, mikor kell üríteni, megtartani, beépíteni, vagy kiválasztani. Nem kéne ezt összezavarni semmivel. Pláne nem ismeretlen eredetű, és funkciójú vegyszerekkel. Ezek eladása csak üzleti érdek. Ha egészséges akarsz lenni, egyél meg egy almát, és menj hógolyózni.
2017. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
HA mindenáron aakk sportolj.
2017. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe! Ez az ember tudja, mit beszél

[link]

2017. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A test alapvetően elintézi az ilyesmit. Legyen egy jó életmódod egész életedben, ha lehet, illetve ha nagyon akarsz, éppenséggel rövid böjtöket is tarthatsz, ártani egy egészséges embernek nem árt, sokak szerint pedig használ. De a legtöbb előnye már időszakos böjttel is megvan.
2017. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a clean inside kúrát csináltam és nagyon bejött. Ajánlom,bár nem olcsó. Szerintem elég csak a rost.
2017. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!