Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 4 napig nem eszek és keményen...

4 napig nem eszek és keményen edzek, mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek olyan válaszok, hogy nem egészséges ez, meg nem így kell fogyni.
2017. dec. 29. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eszel, akkor max fél óráig tudsz "keményen edzeni", nem 4 napig.
2017. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy a 3. napon ájulsz el, vagy a 4.-en.
2017. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak nem ez volt a kérdés.
2017. dec. 29. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne megértened, hogy evés nélkül nem bírsz keményen edzeni. Max 1-2 napig, aztán elájulsz a 3,14csába. Jó a kérdésre is válaszolok, 2 kilót.
2017. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem birnád evés nélkül 4 napig,még ha csak feküdnél is,nemhogy edzeni,1-2 nap után megennéd a vasszeget is.Én 4 napig nagyon keveset ettem,mégis elájultam.
2017. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 napig simán lehet edzeni nullkalóriával is (nem akárkinek, de sok embernek igen), bár nem tudom, napi hány óra edzésre gondol a kérdező.


Viszont tényleg nem egészséges, bár 4 nap annyira rövid, hogy sok vizet nem zavar. Nyilván fogyni is elég keveset lehet, max. pár kilót (de ahhoz már tényleg edzeni kell s némi izom is megy le), plusz víz és salakanyag, de az nem fogyás, az azonnal visszajön, ahogy újra eszik az ember.


Ha az ember fogyni akar s meg is tartani azt, érdemesebb életmódot váltani.

2017. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#5: Én pedig közel 5 napig nem ettem semmit és napi 2 órát mozogtam, mondjuk csak lazán. Semmi bajom nem volt, éhes sem voltam, energiám is volt elég, hisz sok tartalékom van. Van, aki hetekig böjtöl és dolgozik. Van, aki minimális evéssel napokig fut hegyen (bár ilyen ember extrém kevés van, kell hozzá ellenállóképesség rendesen). Sokféle ember van. Előre nem lehet tudni, mi történik valakivel.
2017. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagyok, csináltam ilyet és alig ment le pár deka. Plusz nagyon rosszul lettem. Ha komolyan akarsz fogyni, akkor max. 600 kalória per nap, plusz napi 3-4 óra mozgás hónapokig. De: baromi rosszul leszel, legalább 12 órát fogsz aludni, hisztis leszel és akkár a szíved is megállhat. végül pedig, mint minden evészavarós, elájulsz, órházba visznek, ahol kényszeríteni fognak az evésre, ha máshogy nem egy csövön keresztül az orrodon át és pár nap alatt vissza hízod. Megéri?
2018. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!