Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha fáradt és...

Mit tegyek ha fáradt és gyenge vagyok? (170/47,17L)

Figyelt kérdés

Mindig gyenge vagyok és fáradt, emiatt lelkileg sem vagyok toppon. Csak későn tudok elaludni, de ha szünet van, akkor 10 órát simán alszom és olyankor is álmos vagyok.

Mindig is vékony voltam, de így 170 centivel és 47-8 kilóval már minden csontom (csípő, gerinc, bordák) kilátszik. Nem vagyok evészavaros! Csak nincs étvágyam, egy adag étel után rosszul vagyok. Viszont refluxom van és ez így nagyon rossz.


Mit tegyek, hogyan érezzem magam újra jól (és nézzek ki normálisan)? Sportolni akarok, de néha még a lépcsőn is alig bírok felmenni, akkor mibe vágjak bele?


Előre is köszönöm a segítséget, fontos lenne!



2018. jan. 2. 23:06
 1/7 anonim válasza:
Szerintem vitamin hiányban szenvedsz, de valószínű, hogy az alváshiány is közrejátszik
2018. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg beltartalmas dolgokat fogyassz , a főtt és a gasztro modern ételek tömegek de szinte alig van hasznos bennük . Nyers diót , mézet , teljes kiőrlésű gabona termékeket , nádcukrot , banánt , szejtánt stb fogyassz . Ezekben van nyomelem és vitamin . Aztán vizsgáltasd ki mi hiányzik a szervezetből és azt természetes kivonatokkal pótold .
2018. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha már amúgy is csontkollekció vagy, akkor minek akarsz sportolni? Hogy még csontibb legyél?
2018. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem azzal van gond, hogy vékony vagy, mert rengeteg ember vékony és mellette aktív sportoló.


(Nem mellesleg én személy szerint imádom a vékony lányokat.)


A gond az, hogy vékony vagy ÉS gyenge.

Kezdetnek vegyél Béres cseppet.

Nem fontos egy 4-es csomaggal mert az olyan 3500 ft környéke, elég kezdetnek 1 üveg is, az kb. 1000 ft.

Napi 2×20 cseppet igyál, ha az nem csinál étvágyat akkor semmi.


A refluxot viszont kezelni kellene, ha gyomorsavad van akkor kerülni az üdítőket, paradicsomszószt, vörösbort...

2018. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, megfogadom a tanácsokat!


3: azért, hogy jobb erőlétben legyek.

2018. jan. 3. 06:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy átlagosan mit eszel?
2018. jan. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindent. Főként azt, akit menzán adnak... Itthon pedig húst, rizst, néha tésztát vagy szendvicset, plusz zöldségeket hozzá.
2018. jan. 7. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!