Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez tényleg koplalás?

Szerintetek ez tényleg koplalás?

Figyelt kérdés

Reggeli: semmi, mert nincs időm

Tízórai (menzás vagyok): 1 db 200 g-os barack joghurt. Kb 163 kcal volt benne.

Ebéd: egy fél merőkanál borsóleves, tarhonyáshús (kevés, hús nélkül) egy pici, fél savanyú uborka

Uzsi: egy alma

Vacsi: zabos kocka

A tarhonyából keveset kértem, mert nem vmi egészséges. Menzán sok tészta van :/. Mostanában mindig keveset kérek mindenből. Sütinapokon pedig csak levest eszek. ://



2018. jan. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez koplalás.
2018. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez az.
2018. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, igen, bár fogalmam sincs, pl. mi és mekkora a zabos kocka, de a többi alapján sehogysem jön össze egy tisztességes tápanyagbevitel.


Nem tudom elhinni, hogy nincs időd, bocs. Percek alatt meg lehet enni több ételt, mint az egész napod. De a reggeli hiánya még nem gond, amennyiben nem vagy éhes, csak akkor egyél máskor. Miért nem eszel tízóraira valami ételnek nevezhető dolgot? Nem vagy éhes? Mert akkor OK, de valamikor valami rendeset enned kell.

2018. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2018. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!