Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges táplálkozás? Csaló...

Egészséges táplálkozás? Csaló nap?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 3 hónapja edzek intenzíven bic/tric/hát/has elég jól látszik mivel minden nap betartom az étrendet ki van számolva a napi fehérje szükséglet stb,általában magamra főzök itthon de az utóbbi pár napban néha néha elfogy 1-1 csoki :D a testzsírom kb 12%körül lehet nem tudom rég néztem.van valami megoldás? 3 hónapig bírtam és ez az 1-1 csoki még nem sok viszont félek később több lenne tudom fejbe kell eldönteni de észre se veszem és már meg ettem csak tv-zés közben bármi :D Nektek volt erre bevált módszer?
2018. jan. 9. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Tanulj meg édességeket csinálni, így azokat is lazán bele tudod majd kalkulálni az étrendedbe...
2018. jan. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyetlen bevált módszer, hoyg VAGY eszel, VAGY mást csinálsz - azaz Tv-zés, tanulás, stb közben nincs evés, mert akkor tényleg elveszted a kontrollt, mivel nem arra figyelsz.


A heti egy-két csoki (mármint pár kocka, nem ehy-két tábla) böven belefér, de csak akkor, ha tudatosan teszed, azaz amikor csokit eszel, akkor arra koncentrálsz, hogy kiélvezd az ízét, utána viszont mellékesen nincs nassolás.

2018. jan. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csoki helyett csokis protein szeletet eszel az már nem vészes.
2018. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a csokival a gond? Ha nem tetszik az összetétele, egyél saját csokit, mint én (bár az életmódváltásom óta elég jól megvagyok csoki nélkül, nagyon ritkán eszem 5 grammot)... Nekem a kakaó fontos belőle, ahhoz még csoki sem kell, beleszórom kávéba, tojáshabba, akármi. Nem akarok lemondani a kakaóról, semmi értelmét nem látom, finom, jó, hasznos tápanyagokat is tartalmaz... De a csokimban sincs semmi rossz, csak zsírosabb.
2018. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!