Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Naponta egyszer vagyok csak...

Naponta egyszer vagyok csak éhes, ez baj?

Figyelt kérdés

Szóval napi egyszer vagyok éhes, mindig ilyen 11-13 óra körül, szóval kb ebédidőben.

Ilyenkor eszek, meg még egyszer-kétszer eszek egy kis kaját, hogy ne legyek full gyenge, de így is érzem, hogy ez nem elég, de már egy banántól/20 g-os joghurttól tele vagyok.

Régebben sokat ettem, napi 6-7-szer, tömtem a pofám péksütivel, most meg, ha be akarok tolni egy bismarkot, a felénél már jóllakok.

Kb 2-3 hete kezdett csökkenni az étvágyam, de csak kedd óta vagyok ilyen, mint most.

15/L



2018. jan. 13. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Me pontoztal le
2018. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?????
2018. jan. 13. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hormonok miatt
2018. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem gond, ha valaki napi egyszer vagy akár sosem éhes (bár ez utóbbi már lehet zavaró), de hogy keveset eszel, az természetesen az, szükség van a megfelelő tápanyagbevitelre.

Rövid ideig nem aggódnék, de nyilván nem tartható hosszabb távon, hogy nem eszel rendesen.

Ha könnyen tele vagy, főleg ne vizet és cukrot egyél, hanem azt a pirinyó ételt a legfontosabb tápanyagokból hozd össze (s persze egyél többször, ha egyszerre kevés megy, nem szükséges az éhség, étvágy az evéshez).

2018. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ebédkor húst szoktam enni, ha tízóraizom, akkor szenyát este/délután(mikor hogy) pedig gyümit, főtt kaját, joghurtot/sütit szoktam enni.

Ez így rossz?

2018. jan. 13. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!