Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy a csudába hízzak? Már...

Hogy a csudába hízzak? Már elegem van

Figyelt kérdés

Mostanában fogytam, nagy nehezen feltornáztam magam 54 kgra, most visszaestem 51 kg-ra... 167 cm körül vagyok és nem tudom mit csináljak, minden létező dolgot kipróbáltam már: több ideig hót egészségesen kajáltam, kipróbáltam a trash kaját (sajtburesz stb) de az sem - az csak jól "meghajtotta" a hasam, tehát többet ártott mint használt. Esetleg valaki járt már így? MI a fészkes fenét csináljak, hogy feljöjjön rám néhány kg????

Alapjáraton aktív életet élek, de emiatt ezt is feladtam 3 hónapra, hogy hízzak, de ez sem használt.

Légyszíves, segítsen valaki, aki hasonló helyzetben volt már és hízni akart.... Köszönöm!



#egészség #táplálkozás #fogyás #hízás #sport #szeretnék hízni #nem akarok fogyni
2018. jan. 18. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Edd túl magad. Az segít. Egyszerűbben pedig veszel tömegnövelőt (nem szteroid)
2018. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Túl ettem már magam sokszor, nem segít semmit. :\ többet eszem, mint a Párom... meg voltunk hívva esküvőre, ott a steakből is 3* szedtem nő létemre... :D
2018. jan. 18. 17:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Béres cseppet próbáltad már?

Attól nagyon jó étvágyad lesz és zabálni fogsz :)


Pajzsmirigyed rendben?

2018. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tartósan valóban sokat éve sem hízol? Mert az, hogy többet eszel, mint a párod, mit se jelent, főleg, hogy lehet, hogy neked egészen rengeteget kell enned a hízáshoz, vannak ilyenek.

Durva esetben csak az izmosodás segít, mert ha annak megvannak a feltételei, akkor a zsírosodni nem hajlandó szervezet sem tud mit tenni, muszáj jönnie a tömegnek. Amúgyis az izom néz ki jól, persze némi zsír kell, de az alapszint bizonyára most is megvan.

Edzés, pihenés, jó étrend és sok kalória.

2018. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem,azt még nem. De jó ötletnek hangzik,most hogy írod többször láttam már, hogy ajánlották, mert farkaséhesek lesznek tőle, de én így is farkaséhes vagyok :)


Pajzsmirigyemet még nem nézték, de lehet érdemes lenne megnézni, habár a tipikus túlműködés jelei nincsenek meg: pörgés, túl melegem, magas vérnyomás, ezért nem is foglalkoztam ezzel.

2018. jan. 18. 17:53
 6/12 A kérdező kommentje:

Otthon szoktam tornázni, plankelni szeretek, futottam (most megint fogok >> pont amiatt hogy hízzak elhagytam a futást). Étrendem szerintem tök jó, tartalmas a reggelim a vacsorám és az ebédem is. Pihenni most volt időm hál'istennek:D

de érzem a zsír hiányát, mert sebezhetőbb vagyok télen megfázás stb

2018. jan. 18. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egészségtelen ételeket felejtsd el, mert az alkatod miatt hízni nem fogsz tőle, viszont hosszú távon tönkrevághatod vele a szív-, és érrendszeredet. Én mindig a mézet javaslom (kenyérre, de édesítőszerként is teába, kávéba, stb.), mert növeli a testsúlyt, de egyben egészséges is. Emellett kezdj el rendszeresen úszni és kondizni (heti 2 alkalom is elég), így fél éven belül legalább 5-6 kilót felszedhetsz. :)
2018. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia ugyanigy vagyok.Szerintem probájjunk meg közösen kitalálni valamit .napi szinten egymást motiválni,étkezésre birni megadott időben.kaloriát számolni szb.ha benne vagy irj :)))
2018. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok! :) én is csatlakoznék a táborhoz! :) én októberben meg 48 kg voltam és 170 cm. A nyár alatt nagyon elfogytam mert nem volt étvágyam. Néha sokat ettem néha nem. Egyébként 21 éves lány vagyok. 51 kg nal sosem voltam több.. elkezdtem egy tanfolyamra járni, ahol mindig ugyanakkor kezdődik az órám, stb... ergo ugyanakkor eszem. Csodák csodájára 54-55 kg a súlyom. Ez októbertől hatalmas teljesítmény nálam. Én a rendszeres étkezésre gondolok itt... én sajnos nem tehetem meg, hogy egészséges ételeket vásárolják és külön főzzek magamra..:( igaz 6-7 kg feljött, mérleg is mutatja, de úgy kepzeljetwk el, hogy semmi nem látszik, max mérlegen:) mégis örülök neki. Max a hasam, segfem, mellem. Meg nem szeretném ennyiben hagyni, tapasztalat és eredmény cserében enis benne lennék. Egyenlőre vettem tömegnovelot, fitnesz súlyokat és jövő hónaptól Kondi terem is a célok között szerepel. Felek mert felek hogy fogyok..:(


Mindenesetre szerintem is jót tenne a tapasztalat csere!


Nem tudom egyébként hogy dohanoztok e, nekem hétfőn lesz 2 hete hogy a cigit elhagytam, és az utóbbi két kiló nagy valószínűséggel ennek is köszönhető, érzékelhetően többet eszem :)

2018. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én ma csináltam karfiolos-brokkolis rakott sajtos kaját, van benne tejföl cheddar sajt, tömlős krémsajt meg ugye rost és egy kis hús. :) próbálok most ilyen kajákat enni, tegnap este mérgemben betoltam egy sajtburgert annyira felidegesítettem magam rajta. xd


arra is gondoltam, hogy lehet túlságosan rástresszelek...


privi én nem nagyon írok, de ide szívesen várom az ötleteket/tapasztalatokat


egyébként az utóbbi válaszolónak: amikor jobb volt a napirendem nálam is egyszerűbb volt a hízás egy kicsivel, viszont most kiszámíthatatlan, szóval nem tudom hogy abszolváljam :\

2018. jan. 20. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!