Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez ma kb hány kalória? Sok...

Ez ma kb hány kalória? Sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy alma + szenya rozskenyérből, egy szelet sonkával

Ebéd: egy bögre zabpehely (főzve, szárazon csak egy fél volt) natúr joghurttal, nem ettem meg az egészet, mert savanyú volt :D egy negyed maradt kb a bögre alján

Uzsi: még egy alma + szenya hétmagvas kenyérből egy sonkával

Vacsi: 2 db közepes méretű főtt krumpli, 2 db főtt tojás, egy ek körözött. Azt tudom, hogy a rozskenyér (1 szelet) 82 kcal, a hétmagvas 96 (1 szelet, ebből 2 szeletet ettem), alma 95 kcal. A natúr joghurt kb 59 kcal. A zabpelyhet, tojást, krumplit, körözöttet nem tudom :(



2018. jan. 20. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Tornázok még 1 órát :)
2018. jan. 20. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, amíg a kalóriákat számolod anorexiás maradsz ezt az előző kérdésednél is megmondtuk.
2018. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szenyákat számold ne a kalóriákat.
2018. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De gáz, hogy te magad se tudod kiszámolni, neten rengeteg segítő oldalat lehet találni.
2018. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriára nem sok, de szerintem próbálj kicsit változatosabban kajálni. Ebédre nyugodtan egyél főtt ételt is.(főzelékek, halak, roston sült husik, párolt zöldségek,rizs,kuszkusz,köles stb)

Gyümölcsnél is lehetne kicsit változatosabb a dolog, magad miatt is, mert meg fogod unni ezt az étrendet.

Zöldséget meg alig ettél,vagy talán nem is ettél ha jól látom. Pedig simán be lehetne iktatni a szendvicsekre egy kis uborka,retek,paprika,paradicsom,reszelt répa stb.

Akár tortillát is csinálhatnál, ha szereted a szendvicseket, biztosan ízlene.

Lehet kapni teljes kiőrésű tortillatésztát.

Kicsit megmelegíted és mehet rá egy kis fűszeres sült csirke, feldarabolva. Joghurtos öntet, rengeteg zöldség felaprítva, kevés light sajt reszelve.

Finom,laktató.

Tényleg jót akarok, ettem hasonló kajákat mint te és egy életre megutáltam az egyhangú kajákat.

Ebédre meg a főtt étel nagyon jó .

2018. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért számolgatod ezt a minimális kalóriát?

Így sosem leszel egészséges.

2018. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!