Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti hogyan fogytatok le?

Ti hogyan fogytatok le?

Figyelt kérdés

Hogyan fogyjak? Legalább 6 kilót szeretnék 2 hónap alatt. Szigorú diéta bármi jöhet. Sok pénzem nincs erre szóval olyan tippek kellenének.Mikor etettek és mit? Suliba mit ettetek? Milyen gyakorlatokat végezzek?(3 órára érek haza sok időm nincs a tanulás mellett)

Stb mindent ami ezzel kapcsolatos.

16 éves.



2018. jan. 24. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Testtömeget, magasságot és nemet azért írhattál volna...
2018. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a mintát szoktam követni 2-3 hétig, kb. 1,2-vel beszorott adagokkal, amikor heti két kilót le akarok dobni (férfi, 180 cm, 80-87 kiló közt ingázva, jellemzően nyáron legjobb formában). Tavasztól-öszig hetente 3-4-szer 1,5 óra kényelmes tempójú sport.


[link]


Mellé italom:

[link]

(nem akkora szám mint aminek előadják, de tök jó éhségérzet csökkentésére)

2018. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

164 körül

63 kg (azóta fogytam de nem tudom most mennyi lehetek)

És lány

2018. jan. 24. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem ezen a szinten kezd nehézzé válni a dolog, mert a szokásos enyhébb szénhidrátcsökkentés már csődöt mond... Persze ez egyéni, lehet, hogy te kicsit odafigyelsz és menni fog.

Ami nekem beválik, az lehet, hogy neked nem. Lehet, hogy neked 3-szor vagy 5-ször kell enned, én úgy garantáltan kudarcra lennék ítélve. Van, akinek jó a sok zöldség, van, akit akadályoz (de azért ez általában jó ötlet). A fehérje jól laktat és kell is, legyenek jó forrásaid. Nyilván cukros lötyiket, felesleges nasikat ne egyél, de ezen túl igen egyéni a dolog. A sok gyümölcs sokaknak előnytelen a sok cukor és a rossz laktató hatás miatt, de van, akire máshogyan hat.

A mozgás melegen ajánlott, segít is, de az egészséges életmód része. Én nem is tudnék működni nélküle, egész nap bezárva, akármit mozgok, még pluszban friss levegős séta is kell. Kevés idővel valami aktívabb, frissítő torna mehetne, ha egyszerre csak 10 perc, az is jó. Úgysem tudsz folyton tanulni, gondolom, úgyhogy ez még jót is tehet. Hétvégén pedig többet is mozoghatsz.

2018. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90 napos dieta. Fogyás garantált. Nekem bevált.
2018. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne dőlj be semmi varázsszernek a fogyás csupán elemi fizika nagyon egyszerű kevesebb energiát kell bevinni amennyit fel használsz tehát ne egyél sok és valami testmozgást végezz minden nap ez azért is jó mer, ha lefogy akkor legalább nem úgy fogsz kinézni mint egy összeszakadt vénasszony.
2018. jan. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minek ehhez penz a kaja kerul penzbe te meg fogyni akarsz

Amugy sok feherje zoldseg

Gyumolcs kizarva!!!! Csokik is.

Cukormentes uditok

Napi 3szor eves es napi 1 ora mozgas

2018. jan. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!