Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Attól, mert valaki vékony,...

Attól, mert valaki vékony, miért kell ráfogni, hogy anorexiás?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 04:33
 1/9 anonim ***** válasza:
MENNYIRE vékony? Eszik rendesen vagy fogyókúra bolond? Láttam én már olyat, hogy majdnem csak a csont volt a lábából, de ő nem tartotta anorexiásnak magát . A normál súlyúakról meg (160 centi magas volt a csaj meg ötven kiló) undorodva beszélt hogy milyen hájasak.
2018. febr. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a vékonyabb testalkatú lányokról van szó, akik hiába eszik degeszre magukat, nem tudnak hízni.


Én is így vagyok, bár ha nagyon elengedem magam hajlamos vagyok a hízásra. Nem vagyok kövér, de decemberben derült ki, hogy az epém lusta, így nem ehetek mindent össze, diétáznom kell. Na, erre jött anya, hogy úgy nézek ki mint egy manöken (míg szarabbul voltam az epémmel alig tudtam enni) és ez rosszul esett. Nem én tehettem róla.

2018. febr. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Valószínűleg azért, mert az.

Nekem is volt egy 45 kilós vékony csaj ismerősöm, mégsem mondta rá senki, hogy anorexiás, mert láttuk miket eszik. Többet evett, mint a nála 30 kilóval nehezebb csajok.

Te valszeg nem eszel semmit, ezt mások is látják, nem ártana orvoshoz menned.

2018. febr. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rohadt.

168 centi vagyok és 54 kilo. Eszek rendesen gyerekkorom óta vékony vagyok. De a gyerekorvos rám fogta, hogy anorexiás vagyok, azóta bolondok a szüleim is.

És igen, nem tudok 100 kilósra meghízni, ga beledöglök se, hiávaa eszek sojat. Édességet, csokit is.

2018. febr. 3. 05:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a dokit... A súlyod jó a magasságodhoz.
2018. febr. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És mi az hogy "rohadt"? Senki sem gorombáskodott veled, moderáld magad.
2018. febr. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt a hozzászólast már törölték, bicsi
2018. febr. 3. 09:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegnap már telesírtál erről egy kérdést.
2018. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd túl magad ezen az orvoson, nem tudja, mit beszél, már az elején is tudtad, hogy semmi bajod. Ne hagyd, hogy egy rosszindulatú beszólással tönkretegye akár pár hetedet is!!! Már napok óta ezen ölöd magad, ez szomorú és teljesen értelmetlen, ennél okosabb vagy! Nyugi. Ha eszel rendesen, akkor nemcsak lelkileg, de fizikailag sem vagy problémás a táplálkozást tekintve. S nem vagy extrém vékony sem.
2018. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!