Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Koffein tabletta. Vélemények?

Koffein tabletta. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én nemrég szedem, valamennyire hatásos de azért nem 1 csodaszer. "mire" akarod használni?
2010. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem ért és még az íze is rossz. A kávé legalább finom, igaz, nekem az sem ér semmit, teljesen hozzászokott már a szervezetem.
2010. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Én 1szer bevettem 1levéllel,mert nem éreztem 1-2szemnek a hatását,bevittek a kórházba,mert rosszul lettem,azt hittem meghalok:)Azóta koffeinérzékeny vagyok,semmit nem ihatok amiben koffein van.
2010. jún. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó,Te nem vagy százas...:D :S

szerintem meg ne szedd,nem egészséges az ilyen. Inkább igyál kávét.

2010. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,te vettél azóta?

Tervezem,h kipróbáljam,de én rendszeresen kávézom,annak meg nem látom értelmét,hogy nekem se hasson.:/

2010. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Még nem vettem :S Nem jutottam el odáig. Én inkább kávézok :)
2010. okt. 12. 21:16
 7/18 Isti82 válasza:
68%
Én már nem kávézom és nem eszek koffeint, inkább sejtszinten javítottam meg az energiatermelésemet, kb napi 200 Ft-ért(mennyi is egy kávé?), így természetesen pörgök egész nap, mint tettem azt 18-20 évesen, és nem stimulálom magam minden szarral, hogy aztán visszaessek a pincébe. De ti tudjátok.
2011. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó,csak nem valamilyen extra dózisú vitamint szedsz? Hadd találjam ki: Lenkei féle.

Eltaláltam? :)

2011. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy későn válaszolok, de mindegy.

12 éves koromban (igen, ennyire fiatalon) gyomorfekélyt diagnosztizáltak nálam, és közölték velem, hogy kávét soha.


Ez tök jó volt 16 éves koromig, de akkor már a vérnyomásom is ingadozott. Egyszer pörgök, 20 perc múlva meg majd' elájulok. Gyakorlatilag arról volt szó, hogy néha kiestem a padból, és ketten kísértek az iskolaorvoshoz. A doki azt mondta, hogy alacsony vérnyomásra nem ad nekem semmit, ott a koffein. Körbe értem, más lehetőség nem igazán volt. Megittam egy fél pohár cappuccinot, 6 órával később is fájt a hasam, akár mit, ittam, vagy ettem rá, úgyhogy jött a koffein tabletta.


Összehasonlítani tehát nem tudom, mert kávét még életemben nem ittam.


De tapasztalatom, hogy diszkrét, és mindig magaddal tudod vinni a neszesszerben, bárhol be tudod venni. Nem kávét kortyolgattam a tanóra kellős közepén, (amit nem is engednek meg) hanem ha éreztem, hogy baj lesz, gyors egy fél szemet lenyeltem.

A Naturland kft termékei valóban keserűek, de picik is. Egy tabletta 10g koffeint tartalmaz, ami (a leírás szerint) egy csésze kávét jelent. Nekem fél szem is elég volt, és azt se minden nap, havonta két-három alkalommal.


Akik tudták, hogy élek vele, néha kértek tőlem. Ők három típusba oszthatóak:

Az egyik, amit már írtak is, hogy remeg keze-lába, izzad a tenyere. (egy fő)

A másik, aki nem érzett semmit. (egy fő)

A harmadik: tök jó, hol vetted, mennyibe kerül, tudsz még adni belőle?


Remélem segítettem.

2011. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, a harmadik típusba két fő tartozott.
2011. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!