Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízás, lehetőleg gyorsabban?

Hízás, lehetőleg gyorsabban?

Figyelt kérdés
Szeretnék hízni, jelenleg 60 kiló vagyok és 20 éves. Olvastam hogy egy átlagos férfi ember napi bevitt kalóriamennyisége 3000 körül van, na most ha én hízni szeretnék akkor olyan 4000-nek minimum jó lenne, persze ez nagyobb is lehet. Ez tényleg így van? És mit kéne naponta ennem, milyen fajta ételeket hogy ezt a 4000 vagy fölötti szintet tudjam tartani?

2018. febr. 7. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Sok férfi soha nem eszik 3000 kcalt (főleg a 60 kilósok nem, persze ha aktív vagy, az más) s nem tudom, miért akarsz hájat, inkább tömegelj, de az lassabban megy (bár jön vele zsír is, ha nem zavar, akkor ehetsz többet, hogy több zsír jöjjön, mint elkerülhetetlen).


4000 kcalt mivel lehet bevinni? Szinte bármivel, ha az nem túlnyomórészt extrém kalóriaszegény, ha jól tudsz enni.

Ha nem, akkor érdemes tömény ételeket fogni, ott van pl. a zsír, mint a legkalóriadúsabb cucc...

De 4000 kcal nem sok, én 1 kilóban össze tudnám hozni, pedig annál sokkal több befér a gyomromba. Bizonyos étrend és ízlés mellett persze több kiló kell, de ott van rá az egész nap, nem tűnik nehéznek. HA bírod a hatalmas kalóriatöbbletet, normális szervezet jó étrenden szerintem hajlamos tiltakozni. A normál tömegelés még megoldható, hisz sokan csinálják gond nélkül.

2018. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már ott elrontod, hogy kamukéró kalóriabaromságokat olvasgatsz. :)

Minőségit kell enni, figyeld meg a testeden, mit szeret, mit nem, miből nyer ki energiát, miből nem stb. Edzeni is kell, mert izom az biza fontos. Nem sokra mész a nem izom súllyal, mert az úgyis eltűnik... :D

2018. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!