Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől tudnék hízní? Bármit...

Mitől tudnék hízní? Bármit eszek, semmi hatása, elég vékony testalkatú vagyok . Kb a család fele ilyen, de én mégis szeretnék ezen változtatni. Esetleg próbálkozzak táplálékkiegészitő dologgal? Osztálytársam azt ajánlotta. 18/F és 184cm/62kg vagyok:S

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is feltettem, nekem azt írták, hogy sportoljak, de attól se lett jobb a helyzet... A táplálékkiegészítőtől tartok, hogy nem lesz tartós az eredmény. De ha kipróbálod és beválik, akkor szólj nekem is :D
2010. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: a sportot viszont kipróbálhatnád te is, mert te fiú vagy, hátha neked használ. ti valahogy könnyebben izmosodtok, mint a csajok :P
2010. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jövőhétig suli ,azútán egyből megyek dolgozni ,reggeltől ,este 9-10ig ,úgyhogy a sport ,nemigen jönne össze,max valami futás esténként.. várok még tanácsokat, esetleg aki próbálta a táplálékkiegészitőt ,az írhatna róla .
2010. jún. 7. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:

182 cm 59 kiló


Kondizással lehet izmot felpakolni, az 2x többet nyom, mint a semmitérő haszontalan zsír! NEM NEM NEM ÉS NEM létezik olyan, hogy hízás! Az egy semmitérő folyamat, a hízás. Értéktelen réteget pakolsz magadra. Alapból a nagyon kövér emberek is soványak, csak rajtuk van hatalmas zsírréteg... Drugs Bunny mondta, a hízás olyan folyamat, mintha rákos tumort szeretnél a testedbe, ez teljesen igaz is....


Én kondizással eddig kb 3 kiló izmot pakoltam magamra, de 70 kilóig meg sem állok!


Szart sem tudok hízni, ehetnék egész nap mökdonálcos kaját, akkor sem. De nem is szándékozom. Nincs szükséges rá.


Gyúrni kell heti 3-4x és hozzá fehérjedúsan kajálni. Zsírosat ehetsz, sokat nem érsz el vele, mert hízni úgysem tudsz tőle, az izmod meg nem tudja hasznosítani... Inkább egyél 2x kevesebbez, de az az izmaidnak kedvezzen...


Aktív sportokat nem ajánlok, futás meg hasonló, attól akárki akármit mond, nem fogsz testesedni, max a lábad izmosodik, mondjuk az sem rossz, de szerintem az fogyóknak kedvező, mint testesdni vágyóknak


kb. ennyi


üdv


17/f

2010. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyanez van nálam is, 19 éves srác vagyok, 184cm és 59kg. Elég gyors az anyagcserém, azt mondják ezért is lehet. Gyúrást meg fehérjeturmixot javasoltak, eddig időhiány miatt nem tudtam elég rendszeresen csinálni, de júliustól edzésterv szerint megyek, és meg sem állok 70kg-ig!
2010. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a hízás "csúnya" dolog. növeld az izomzatod tömegét!!!
2010. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!