Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha naponta 3 tábla csokit...

Ha naponta 3 tábla csokit eszek a rendes étkezés mellett akkor hízhatok?

Figyelt kérdés

Elegem van hogy mindig is vékony voltam, rajtam 1gram zsír sincs. Az étvágyam teljesen jó, és pajzsmirigy problémáról sem tudok. Ha teleeszem magam akkor van csak egy kis hasam. Ha nem eszek 15-17 óráig máris olyan lapos lesz a hasam hogy rossz ránézni. Esetleg 3 csoki + 2 zacskó chips naponta egy héten keresztül, mi lenne? Az több mint 2000kcal.

El vagyok keseredve.

22/f



#evés #hízás gyorsan
2018. febr. 15. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy hány cm

Miert nem mész el edzeni kicsit szálkásítasz

Amúgy lehet tőle hízni de egészségtelen

2018. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne. Lehet hogy fogsz hízni kilóban, de rondább leszel, zsíros, löttyedt, formátlan.

Inkább nézd meg, hogy most mennyit eszel, számold ki. Állíts össze (segítséggel, hogy ne ilyen baromságokat találj ki) egy normálisabb étrendet. Kezdj el sportolni. A sport egyébként az étvágyat is növeli.

De ha ilyen típus vagy, akkor majd a kor segít igazán, 30 után majd megerősödsz.

2018. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, ha nincs rajtad 1 gramm zsír se, hanem az, ha nincs rajtad semmi izom.

Plusz kalóriát be tudsz vinni normálisabb ételekből is. Én pl. mindig dióval szoktam jócskán túllépni a kalóriakeretemet, pedig tudnék még enni belőle...

2018. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Egyél meg esténként 1 zacskó sótlan Mogyit, én ettől felszedtem pár kilót, csokiból elég naponta 1 tábla. Ehetsz amúgy libazsíros kenyeret, szalonnát, töpörtyűt is.
2018. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nem erdemes. en azt mondom, hogy inkabb a testepiteshez fordulj. erdemes lenne u.n. gainert szedni. plusz kaloriabevitel es ettol noni fogsz, viszont kart nem okoz a szervezetedben. a gainer egy olyan por formula amit kulonbozo taplalekkiegeszito boltokban tudsz beszerezni, plusz kaloriakat viszel be es ha mellette szepen edzel akkor izmodosz is. :) remelem segitettem!
2018. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Az lemaradt hogy 57kg vagyok. És tudom hogy edzeni kéne de én nagyon lusta vagyok. Otthon nem lehet? Miket csináljak és hányat?

Utolsónak, biztos jó lenne ez a por de gondolom drága, és sajnos nincs sok pénzem. Amiket leirtam csoki chip az kerül durván 5-6ezerbe egy héten.

2018. febr. 16. 08:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha viszont nem 10ezer és afölötti az ára akkor nem szólta. Nőnöm nem kell merr 181 cm vagyok. Ha nem mozgok és eszem ezt a port akkor mi történik?
2018. febr. 16. 08:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Edzés nélkül nem tudsz izmot felszedni (a "növés" a testépítő szakzsargonban ezt jelenti), hiába eszel bármit. Otthon is lehet edzeni, ha nagyon nincs pénzed, még súlyzót se kell venned, végezhetsz saját testsúlyos edzést, és lehet házilag is készíteni súlyzókat. A lustaságon érdemes felülkerekedni, az egészséged, a közérzeted, a jobb külső érdekében.
2018. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A csoki, chips árából lehet, hogy kijön az edzőtermi bérlet, és jobb minőségű, összetételű étrend is...
2018. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!