Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van itt olyan, akinek szinte...

Van itt olyan, akinek szinte állandóan hasmenése van és nem tud hízni?

Figyelt kérdés

Reggelente fix, hogy első dolgom a wc-re menni és többnyire hígabb a székletem a normálisnál. Napi átlag 2x van nagydolgom és mondom, többnyire híg. Ételek/italok közül egyedül a kávé az, amitől egyből szaladnom kell, de épp ezért nemis iszok már.


Mi lehet a bajom? Pajzsmirigy kivizsgáláson már voltam, de pont határértéken belül voltam, így azt mondták, hogy nincs túlműködésem...de nem tartom kizártnak, hogy mégis arról van szó. Milyen okai lehetnek még? Laktózérzékenység? Egy ideig kerüljem a tejtermékeket?



2018. febr. 16. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát valami biztos nem jó ha mindig híg.

Ehhez hogy jön a pajzsmirigy? Szerintem nincs hozzá köze.

Inkább valami emésztési gond vagy bélprobléma lehet, vagy valami ételérzékenység.

2018. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy-túlműködés okozhat ilyet, azért mondtam.

Belgyógyászatra lehet menni ilyennel? Vagy gasztroenterológia?

2018. febr. 16. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ensokrinológus ha pajzsmirigyre gyanakszol aztán elmondod neki a panaszokot és szerintem gasztroenterológia .. De ne várj túl sokat , én ugyan ezzel szenvedek viszont jók a labor eredményeim nincs hianybetegségem .Ezért megkaptam hogy irritábilis bélszindróma
2018. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen tényleg a túlműködés okozhat olyat hogy nem tudsz hízni de hogy a székletet megváltoztatja azt nem tudom vagy nem tudtam.


Hát szerintem gasztroenterológushoz menj.

A pajzsmiriggyel meg endokrinológushoz.

2018. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigynek igenis köze lehet hozzá, de ha jók az értékeid, akkor nem ez lesz a baj.

Lehet, van valami étel, amire allergiás vagy, és ebben a formában adja ki magát.

2018. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!