Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha naponta haromszor eszek es...

Ha naponta haromszor eszek es sokat iszok akkor fogyok?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok 55 kg es fogyni akarok.

3szor eszek keveset.

Reggeli szendvics.

Ebed ami van abbol is keves.

Vacsora egy negyed szendvics.

Neha viszek suliba kekszet. (Ilyen buzas)

3 litert megiszok egynap.

Fogyhatok ez mellet?

Valamint napi egy orat eddzek.


2018. febr. 23. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem lehet eldönteni. A "szemdvics" nem egy pontos meghatározás. Lehet egy párizsis zsemle is, de lehet egy teljes bagett benne fél kiló sonka, sajt, majonéz. Az edzés sem pontos. Nem mindegy, hogy gyaloglás, futás, vagy úszás, milyen intenzitású.
2018. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés? Persze, hogy fogyhatsz.
2018. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább többször kellene kevesebbet enni, akkor is csökkenteni a finomított szénhidrátokat. A mozgás is nagyon fontos.
2018. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A szendvics az sima parizsis.

Az eddzes az meg futas futo padon meg neha ilyen hasizom vagy comberosites.

2018. febr. 23. 12:19
 5/14 anonim ***** válasza:

A kalóriadeficiten múlik, amiről fogalmunk sem lehet a fentiek alapján, bár valószínűleg keveset eszel, nem ügyelve a megfelelő tápanyagbevitelre. Gabonát eszel, az világos, másról nincs adat.

Adott ételnél nem számít, hányszor eszel egy nap, egyedileg persze sokat könnyíthet (én pl. nem tudnék fogyni 3 evéssel, az nekem túl sok étkezés, de van, akinek túl kevés. más elosztással lakunk jól).

2018. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha fogyni szeretnél naponta 5x étkezz!

És kb ilyeneket:

Reggeli:

1-2 db tojás egy korpás zsömle

Tízórai: egy alma vagy banán, aszalt gyümi amit be tudsz szerezni

Ebéd:

Valami könnyű leves (ne egy kg tésztával)

Párolt zöldség vagy rízs és cs.mell. cs.comb. hal amelyik jobban fekszik

Uzsonna: valami gyümi

Vacsora: Az ebéd húsia és köretje de ha rízs vagy krumpli azzal estére csínyján.


Én így fogyok! 6 kb ment le eddig 3 hét alatt amióta étrendet váltottam. Mindig azon legyél, hogy délután 2 től már ne egyél kenyértfélét. Lefekvés elött pedig 3 órával ne étkezz! A reggelid és az ebéded legyn bőséges a vacsorád pedig szerény! Ha tornázol minden nap ügyelj a fehérjére mert ha nem viszel be eleget az izmaidból fogsz fogyni!

2018. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5. Mi a túl sok evés? Naponta 5x kell étkezni nem 3x!
2018. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7: Kinek mi a túl sok evés. Nekem a 3. A páromnak a 3, ha fogyni akar. Nekem a 2 is túl sok, ha legalább 3 óra van köztük és fogyni akarok (vagy ha szénhidrátosabban eszem).

Nem tudom, ki találta azt az ökörséget, hogy sokszor kell enni, de ez nem igaz. Az összbevitel számít, az elosztás pedig egyéni. Elfogadom, ha valaki 5-8-szor eszik, mert egyszerre csak madáradagokat tud vagy hamar megéhezik vagy akármi. De aki egy könnyed, az éhséget talán épp elverő étkezéssel a leglaktatóbb étrendjén 1000 kcal fölött jár, viszont alaposan jóllakik vele, annak nyilván a kevesebb, nagyobb étkezés passzol. Kicsi étkezésekkel állandó éhezés lenne. Sok ilyen ember van.

2018. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy átlagos embernek 1800-2200 körül kcal bevitelre van szüksége. Aki az alatt eszik és tornázik annak olyan jojo ja lesz, hogy a tripláját fogja vissza hízni. Persze lehet úgy étkezni, hogy 3x bezabálunk csak annak nincs értelme.Ki mondta, hogy keveset eszik az aki napi5x étkezik? Konkrétan ha megnézed mit írtam a kérdezőnek minta képpen akkor láthatod, hogy nem madár mennyiségről van szó.
2018. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy mit es napi hanyszor kell enni, ehetsz napi 1x cukrozott tepertot is, ha nem leped at a kaloriigenyedet.

Aki ezt nem kepes felfogni, az nem ert hozza pont

2018. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!