Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire gáz, ha valaki...

Mennyire gáz, ha valaki szereti a "gagyi" vagy "mű" kajákat?

Figyelt kérdés
Itt csomószor olvasom, hogy fúj mirelit kaják, fúj gyorskaja, fúj milka csoki, fúj zacskós leves, fúj “poros” bolognai szósz stb., mert mennyivek jobb a természetes, a 100%-os, a házi készítésű, a bio, a minőségi stb. és nem normális, aki ilyen szemét kajákat eszik... Én nem azt mondom, hogy ezek egészségesek és tisztában is vagyok vele, hogy nem az, pláne, ha valaki állandóan ilyeneket eszik, de szerintem alkalmanként belefér. Ennek ellenére, ha valaki megemlíti, hogy szokott pl. zacskós levest enni, akkor úgy viselkednek vele, mintha ő adogatta volna a szögeket mikor Jézust keresztrefeszítették... Meg mindig jönnek azzal, hogy még pénz sem kell hozzá, mert annyival nem drágább és ez sem lehet kifogás stb.... És mi van akkor, ha valaki azért eszik ilyet, mert szereti? Én például tökre szeretem a felsoroltakat, pl. zacskós levesek, poros tészta szószok, parizer, néhány mirelit kaja (pl. a házi szilvás gombócot meg sem eszem, csak a “mű” fagyasztottat szeretem), mekis kaják stb....Emellett persze, főzök itthon is “normál kajákat” és általában azért ilyet eszem, mert azokat is szeretem, de valamikor kifejezetten ezeket a “mű” kajákat kívánom. Lehet, hogy igénytelen az ízlésem, de én ezt vállalom...
2018. febr. 24. 13:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
Én is szeretem...
2018. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
75%
Én is imádom, de nem eszem, mert figyelek az egészségemre
2018. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
67%
Kb 2 éve nem ettem, max csokit eszem
2018. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Mostanában mindenki a laktóztól akar meghalni... Régen hol volt ez a sok érzékeny?
2018. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem őket, csak próbálok oda figyelni az egészségemre.
2018. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem ezeket, egyszerüen nem ízlik.
2018. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Mi is szeretünk.pár ilyen dolgot egyedül a fasírt félékkel fürödtünk be azt soha többet nem szeretnék enni . Utolsó ! Igazad van ! A röhej az ,hogy ma már mindenki laktozosnak mondja magát de lövése nincs arról ,hogy ténylegesen miez csak a neten olvasott tünetekkel egyezve ő az lett .. Az ilyenektől falnak tudok szaladni mikor előadja ,hogy az ő gondjára nincs megoldás .. aha .. azért tudok tejtermékekkel élni (neem ám a sz@r laktózmentesekkel) 22 éve ... És az ilyenek miatt kezdik ki az embert mikor elmondja ,hogy laktozos.. sokáig engem is kiröhögtek mikor feljött témába .. pedig születésem óta az vagyok ..
2018. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

Ha neked megfelel, hát egyed, nem értem, miért kér számon bárki is.

Én nem eszek meg, csak olyat, ami tudom, hogy aszervezetem hasznára válik, de ha évente egyszer megkívánok egy csokitortaszeletet, akkor nem gondolom, hogy bele fogok halni :D

Annyi a lényeg, hogy az alap tápanyag meglegyen.


A laktózintoleranciára: régen azért nem volt senkinek, amiért nem voltak "kupakos" tehenek. Amit te a dobozból kiöntesz, az jobbára olyan tehenekből jön, amiknek a sok szartól, amit bele tömtek, leállt teljesen az emésztése. Erre kitalálták a profi megoldást: ahelyett, hogy nem kínoznák halálra az állatokat, beszereznek pár egészséges példányt, meglékelik a gyomrát - szó szerint lyukat fúrnak a tehén oldalába! -, majd kiveszik kézzel az emésztőenzimet. Ebből készítenek gyógyszert a többinek.

Ami belekerül a tejbe, az közvetetten szétcsapja az ember emésztőrendszerét is. Hát régen még nem volt ilyen :)

Bojkottálni kéne a nagyipari tejet.

2018. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%

Tessék , erős gyomrúak megtekinthetik az akciót "élőben" is :)


https://www.youtube.com/watch?v=T9wfX1z3_ug

2018. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk itt ha jól veszem ki, épp a környezetvédelem miatt vannak épp meglékelve, de a lényege ugyanaz :)
2018. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!